Legenda byloja, jog rojus buvo ten, kur dabar yra Šri Lanka. “Legendomis nesidomėjau, bet gamta ten labai graži. Matyt, yra tiesos”, – pripažino vienas laidos “Dviračio šou” kūrėjų Haroldas Mackevičius, grįžęs iš vienuolika dienų trukusių atostogų šioje Indijos vandenyno saloje.

H.Mackevičius tikina, kad kelionę į Šri Lanką pasirinko atsitiktinai. Pagrindiniai atostogauti susiruošusio laidų kūrėjo reikalavimai buvo šiltas oras ir graži gamta. Su bičiuliais iš pradžių galvojo apie Keniją, bet vėliau nusprendė vykti į Šri Lanką.

“Turiu ydą naršyti po internetą. Žmona prieš keliones iš manęs juokiasi: sako, gali ir nevažiuoti. Likus savaitei iki kelionės, apie Šri Lanką žinojau viską”, – šypsojosi H.Mackevičius.

Labiausiai Haroldą džiugino žinia, kad šiame egzotiškame kampelyje gyvena 6000 laukinių dramblių. “Iš jų nemačiau 5903, o kitus 97 suskaičiavau savo nuotraukose, kurių parsivežiau apie tūkstantį”, – džiaugėsi fotografas mėgėjas. Nuo įtūžusių dramblių patinų Šri Lankoje kasmet žūsta žmonių, bet lietuviai, nors nepraleido progos automobiliu privažiuoti arčiau jų kaimenės, incidentų su šiais milžinais išvengė.

“Viešbučiai pasitaikė geri, kelionė buvo jauki ir nekamuojanti, o žmonės draugiški”, – puikiai nusiteikęs ir su naujomis jėgomis kibęs į darbus, pasakojo H.Mackevičius.

Dešimties žmonių kompanija penkias dienas keliavo po salą, o likusias šešias lepinosi paplūdimiuose. Ar tolimoje kelionėje nevargino ligos? “Į maliarijos židinius nevažiavom ir nesiskiepijom – po tų skiepų blogai jautiesi. Vartojome mums įprastą dezinfekuojamąją priemonę – alkoholį”, – nusijuokė H.Mackevičius.

Views All Time
Views All Time
2245
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!