UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras” dalyvauja prestižinėje duomenų apsaugos RSA konferencijoje

Lietuvos bendrovė dalyvauja prestižinėje duomenų apsaugos RSA konferencijoje

2006 m. vasario 13-17 dienomis San Hose mieste (Kalifornija, JAV) vyks prestižinė penkiolikta kasmetinė RSA konferencija.

RSA konferencija – tai didžiulis forumas, kuriame dalyvauja daugiau nei 16 tūkstančių informacijos apsaugos specialistų iš viso pasaulio. Konferencijos ekspozicijos zonoje savo produkciją ir paslaugas pristatys daugiau nei 275 kompanijų, tarp jų tokios didžiulės kaip RSA Security, Microsoft, Sun, Verisign, Cisco Systems ir kitos. RSA konferenciją galima pavadinti specializuotu kriptografiniu forumu. Būtent kriptografijos sritis laikoma pačia populiariausia ir lankomiausia konferencijoje. Konferencijoje dalyvauja daug įžymių žmonių. Praeitais metais joje dalyvavo vienas iš Microsoft korporacijos įkūrėjų Bilas Geitsas, kuris ir šiais metais bus vienas iš konferencijos pranešėjų, ir kalbės apie didžiausias informacijos apsaugos gresmės.

Straipsniai 1 reklama

Vienintelė Lietuoje kvalifikuoto sertifikavimo statusą turinti bendrovė „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ jau antrą kartą ruošiasi sudalyvauti konferencijoje, įgyti naujas žinias ir patirtį iš žymiausių šios srities lyderių, padiskutuoti su konferencijos dalyviais įvairiomis temomis.

„Praeitais metais San Franciske vykusioje RSA konferencijoje susipažinome su pažangiausiais duomenų apsaugos sprendimais ir naujienomis. Konferencijoje galėjome palyginti mūsų veiklos kryptis su šios srities pasaulio tendencijomis, turėjome puikią galimybę susipažinti ir pabendrauti su potencialiais klientais ir partneriais, pristatyti mūsų programinę įrangą „JUSTA LE“, „JUSTA GE“ ir „JUSTA WEB“. Konferencijoje esi apsuptas srities lyderiais ir kiekvienas jos dalyvis laikomas didžiausios pasaulyje informacijos apsaugos profesionalų bendruomenės dalimi. Tai fantastiška.“, – teigia UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ vadovas Mudrik Dadašov.

RSA konferencija rengiama kasmet nuo 1991 metų. Konferencijoje dalyvauja didžiausios kompiuterinės technikos, programinės įrangos ir kompiuterių apsaugos bendrovės. Kaip teigia jos organizatoriai, RSA konferencija – tai investicija į Jūsų ir Jūsų įmonės ateitį.

Apie UAB “Skaitmeninio sertifikavimo centras”

Pirmoji kvalifikuotus sertifikatus sudaranti bendrovė Lietuvoje įkurta 2004 metais. 100% Lietuviško kapitalo įmonė teikia sertifikavimo paslaugas, el. parašo programinės įrangos bei konsultavimo paslaugas.
UAB “Skaitmeninio sertifikavimo centras” tinklalapyje įdiegta pirma Baltijos šalyje pilnai automatizuota sertifikatų platinimo su integruota atsiskaitymo sistema. Bendrovė teikia sertifikatus įvairiose laikmenose, tame tarpe ir naujos kartos mobilaus ryšio SIM kortelėse.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *