Net 32 kompanijos “Samsung Electronics” šiais metais pagaminti gaminiai pelnė prestižinius “CES Innovations 2008” apdovanojimus. Tarp karščiausių rinkos naujienų, kurioms skiriami apdovanojimai, yra 12 “Samsung” garso, vaizdo ir butinės elek¬tro¬nikos gaminių bei 20 IT ir mobiliųjų įrenginių.

Apdovanojimais įvertinti net keturi “Samsung” televizoriai: 1 LCD, 1 DLP ir 2 PDP televizoriai. Garso bei vaizdo technikos segmente taip pat apdovanoti MP3 vaizdo grotuvai, namų kino sistema, skaitmeninė kamera ir “Duo Combo” HD diskų grotuvas. Butinės elektronikos segmente apdovanojimas skirtas “Samsung” šaldytuvui. “CES Innovations” apdovanojimą “Samsung” pelnė ir už 64 GB talpos SSD kietąjį diską.

Labiausiai geidžiami “Geriausios 2008-ųjų naujovės” apdovanojimai atiteko dviem “Samsung” gaminiams. Vienas iš jų skirtas Bluetooth garsiakalbių sistemai, automatiškai aptinkančiai ryšio zonoje esančius MP3 grotuvus ir mobiliuosius telefonus, todėl vartotojas gali jais naudotis iš karto, be jokių papildomų veiksmų. Antrasis – “UbiCell” namų bazinei stočiai, kuri padeda išspręsti mobiliųjų paslaugų prasto ryšio zonų problemas. Pirmoji pasaulyje namams skirta bazinė stotis “UbiCell”, knygos dydžio sistema, kurią labai lengva įdiegti, palaiko ryšį su vartotojo mobiliaisiais telefonais, per esamus plačiajuosčius tinklus patalpose tiekdama saugias, bevieles paslaugas.

“CES Innovations 2008” apdovanojimais įvertinti ir du “Samsung” spausdintuvų modeliai: ploniausias ir kompaktiškiausias pasaulyje elegantiško dizaino nespalvinis lazerinis spausdintuvas ir mažiausias pasaulyje daugiafunkcinis nespalvinis lazerinis spausdintuvas.

Šiais metais “Samsung” gavo net 13 “CES Innovations” apdovanojimų už mobiliuosius telefonus ir jų aksesuarus (namams skirta bazinė stotis, 4 Bluetooth ausinių modeliai ir 8 mobilieji telefonai (tarp jų “Blackjack 2” ir “UpStage”)).

Apdovanojimams išrinkti gaminiai bus demonstruojami tarptautinėje plataus vartojimo elektronikos parodoje CES 2008 m. sausio 7-10 d. Las Vegase. Šiais metais, kaip ir kasmet, gaminius atskirose kategorijose iš anksto vertino teisėjų komanda: nepriklausomas pramonės dizaineris, nepriklausomas inžinierius ir verslo žiniasklaidos atstovas. Dėl apdovanojimų konsultuoja Amerikos pramoninio dizaino draugija (IDSA).

CES apdovanojimai skiriami už dizaino ir inžinerines inovacijas. Juos pelno gamintojai, pristatę rinkai naujovišku dizainu ir inovatyviais inžineriniais sprendimais išsiskiriančius gaminius, karščiausias metų naujienas atskirose plataus vartojimo įrenginių kategorijose. 2007 m. “Samsung Electronics” laimėjo 12 prestižinių CES apdovanojimų.

Views All Time
Views All Time
3867
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!