Vilniaus miesto savivaldybė, įgyvendindama e. sveikatos ir e. švietimo projektus, viešųjų pirkimų būdu įsigijo programinės įrangos licencijų nuomą. Sėkmingai įgyvendinus šiuos projektus, sostinės gydymo įstaigose atsiras galimybė elektroniniu būdu registruoti pacientų apsilankymus, tyrimus ir ligos istorijas, o švietimo įstaigose bus įdiegtos centralizuotos finansų valdymo ir dienyno sistemos.

Programinės įrangos licencijų nuomos metodas leis ne tik gerinti socialių institucijų administravimo lygį, pagreitins socialinių paslaugų teikimą ir pagerins jų kokybę, bet ir sumažins šios veiklos kaštus. Licencijų nuoma, o ne jų pirkimas pasirinktas dėl to, kad nuoma užtikrina naujausių programinės įrangos versijų gavimą be papildomų išlaidų.

Vilniaus miesto poliklinikas, mokyklų administracijas, darželius ir kitas socialines paslaugas teikiančias institucijas “Microsoft” programinės įrangos licencijomis aprūpins įmonė UAB “DPA programinė įranga”, laimėjusi konkursą. Trejiems metams sostinės Savivaldybė nuomoja per 1600 licencijų. Jų nuomos vertė siekia 884 tūkst. litų.

Views All Time
Views All Time
3812
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!