Kompanija ParallelGraphics išleido naują Pocket Cortona versiją, VRML – naršykles kišeniniams kompiuteriams. Dėl įvykdytos optimilizacijos Pocket Cortona mikro architektūros Intel XScale, pavyko iš esmės sutrumpinti 3D modelių apkrovimo laiką ir padidinti jų atvaizdų greitį.

Kompanijos ParallelGraphics trimatės technologijos siūlo sunkių pramoninių technologijų gamintojams naują paslaugą , gyvenimo ciklą palaikančių gaminių, aptarnavimo ir remonto aprūpinimą ir efektyvumą. Naudojimasis 3D – simuliacijomis techninių procedūrų (surinkimo, techninio aptarnavimo, remonto ir t. t.) leidžia personalui per visai trumpą terminą įsisavinti naujas operacijas arba greitai įmontuoti į atmintį procedūras, kurios įvykdomos pakankamai retai.

Techninis personalas gali apkrauti 3D – simuliacijas per Internetą, o po to jas peržiūrėti per stalo, mobilius ar kišeninius kompiuterius (PK). Bet jeigu iki paskutinio laiko kišeniniuose kompiuteriuose PK , skirtingai nuo stalinių sistemų ir kišeninių kompiuterių, buvo galima dirbti tik su palyginti nesudėtingomis 3D – simuliacijomis, atsiradus daug spartesniems procesoriams ir 3D – naršyklėms, darosi įmanoma sudėtingesnių procedūrų peržiūra, kas labai svarbu dirbant ” lauko sąlygomis “, kai nėra galimybės naudotis galingais staliniais PK.

“Pocket Cortona optimalizacijos rezultatai Intel XScale procesoriui parodė, kad 3D – modelių apkrovimo laikas, savo ruožtu sumažėjo apie 30 %, o 3D modelių atvaizdavimo greitis, maždaug trečdaliu išaugo, – pasakė Aleksandras Vovkuna, ParallelGraphics vice – prezidentas. – Atsiradus naujiems architektūriniams sprendimams, įdirbamiems kompanijoje Intel, naujų technologijų pritaikymas įvairiose srityse nuolat plečiasi, atsiranda vis daugiau naujų vartotojų grupių. Išskirtinė galimybė, kurią suteikia 3D – grafika, tampa prieinama mobiliems įtaisams “.

Views All Time
Views All Time
3437
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!