“Omnitel” nuo rugpjūčio 1 dienos įveda naują GPRS kainodarą. Kaip ir iki šiol, už GPRS paslaugas nebus imamas abonentinis mokestis. Nuo rugpjūčio 1 d. abonentai mokės tokį patį minimalų paslaugos mokestį, už kurį galės išsiųsti ir priimti 4 MB duomenų. Tik viršijus šį kiekį, bus imamas mokestis už išsiųstus ir priimtus duomenis.

Nuo 24 iki 6 val. per GPRS bus galima nemokamai naršyti internete. GPRS jungiantis į WAP, persiusta informacija išliks neapmokestinama – bus imamas tik 9 Lt paslaugos mokestis, nepriklausomai nuo persiųstų duomenų kiekio.

“Paketinio duomenų perdavimo paslaugą GPRS klientams pasiūlėme daugiau kaip prieš metus. Pirmiausia norėjome, kad jie susipažintų su šia technologija ir įvertintų jos privalumus. Poreikis dažnai ir bet kurioje vietoje prisijungti prie interneto ar vidinių įmonės tinklų nuolat didėja, todėl šia paslauga naudojasi vis daugiau žmonių. Jiems patogu, kad nereikia mokėti už prisijungimo laiką – skaičiuojamas tik išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis”, – sakė “Omnitel” viceprezidentas Šarūnas Kliokys.

Interneto per GPRS paslaugos mokestis – 35 Lt. Parsisiuntus daugiau nei 4 MB duomenų, 1 MB kainuos 7,17 Lt (su PVM).

Prisijungimo prie vidinių įmonės tinklų mokestis – 30 Lt. Jeigu per mėnesį klientas perduos ar gaus 20 MB duomenų kiekį, 1 MB kainuos 6,14 Lt. Viršijus šį kiekį kaina kiekvieno kito megabaito nukris iki 5,12 Lt.

“Omnitel” teikiamos telemetrijos paslaugos per GPRS mokestis yra 25 Lt. Už šią sumą galima atsisiųsti 3 MB duomenų.

“Omnitel’ buvo pirmoji bendrovė Lietuvoje ir viena pirmųjų Rytų Europoje, savo tinkle įdiegusi paketinio duomenų perdavimo technologiją (GPRS). Šiuo metu “Omnitel” turi per 5000 GPRS paslaugos vartotojų.

Views All Time
Views All Time
4518
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!