Gegužės pradžioje “Omnitel Extra” abonentai išsidalijo 500 mobiliųjų telefonų “Nokia 6100”. Du mėnesius trunkančios akcijos metu iš viso bus laimėta 1000 geidžiamiausių telefonų, kuriuos dovanų gali gauti kiekvienas “Omnitel Extra” abonentas – tereikia kiekvieną mėnesį papildyti savo pokalbių sąskaitą su “Extra ID” ne mažiau kaip už 20 litų.

“1000 mobiliųjų telefonų – tai mūsų dovana išankstinio mokėjimo paslaugos “Omnitel Extra” abonentams, – sakė “Omnitel” Išankstinio mokėjimo paslaugų grupės vadovas Evaldas Jablonskis. – Pirmoji pusė tūkstančio telefonų jau išdalyta, tačiau kiekvienas “Omnitel Extra” abonentas gali dar kartą dalyvauti akcijoje, tereikia gegužės mėnesį vėl pasinaudoti savo elektroninio sąskaitos pildymo kortele “Extra ID” ir papildyti savo pokalbių sąskaitą ne mažiau kaip už 20 litų”.

Pasak Evaldo Jablonskio, visos akcijos prizinis fondas – pusė milijono litų. Apskaičiuota, kad mobilųjį telefoną “Nokia 6100” “Omnitel Extra” abonentai laimi kad 90 minučių. “Extra ID” yra patogiausias, moderniausias ir saugiausias būdas papildyti savo sąskaitą. “Omnitel Extra” abonentams naudotis “Extra ID” verta ir todėl, kad šios kortelės turėtojams taikomos įvairios nuolaidos, o pati “Extra ID” kortelė būna naudojama kaip el. bilietas į renginį ar koncertą, kurį galima įsigyti tiesiog paskambinus specialiu numeriu.

Views All Time
Views All Time
5486
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!