Suomijos telekomunikacijų įrangos gamintoja “Nokia” penktadienį paskelbė pradėjusi tiekti savo pirmąjį bevielio ryšio telefoną su didelės spartos ryšio su internetu funkcija Europos ir Azijos mažmenininkams ir bevielio ryšio operatoriams, praneša Reuters-ELTA.

Tai pirmasis atsargus didžiausios pasaulyje bevielio ryšio telefonų gamintojos žingsnis į trečiosios kartos (3G) bevielio ryšio telefonų rinką, kurioje jau įsikūrė Japonijos NEC ir JAV “Motorola” siūlomi telefonai.

Rinkos kelią prie 3G pažymėjo produktų įvedimo į rinką vilkinimas ir nestabilios technologijos. Europos bevielio ryšio operatoriai ketvirtadienį pabrėžė, jog 3G telefonai vis dar yra nepatikimi, brangūs ir nepatogūs, o vartotojams siūlomos paslaugos yra pernelyg ribotos.

“Nokia” pažymėjo, jog 6650 modelis iš pradžių bus pristatytas “Vodafone” Japonijos padaliniui “J-Phone” ir Austrijos “Mobilkom”, kurie naująjį modelį gaus dar šį mėnesį. Anksčiau didžiausia pasaulyje bevielio ryšio telefonų gamintoja skelbė, jog naujojo modelio pristatymą mažmenininkams pradės iki šio mėnesio pabaigos.

Views All Time
Views All Time
2243
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!