Kompanija “LG Electronics” sukūrė specialiai musulmonams skirtą mobiliojo telefono modelį LG G5300. Kadangi išpažįstantys islamą turi kasdien po penkis kartus melstis atsisukę į šventąjį miestą Meką, LG G5300 padeda jiems tiksliai nustatyti reikiamą kryptį.

Tuo tikslu reikia nukreipti telefoną į šiaurę (pasinaudojus prie telefono prijungiamu miniatiūriniu kompasu) ir jo meniu įvesti savo buvimo vietos koordinates. Mekos kryptis bus grafiškai parodyta telefono ekrane. Palyginti su GPS imtuvais, paprastas kompasas turi didelį privalumą – jis veikia net ir ten, kur GPS palydovų signalai yra per silpni ar visai nepasiekia.

Kitos LG G5300 ypatybės yra įprastos: jis veikia GSM 900/1800 tinkluose, turi spalvinį ekraną, polifonines melodijas, SMS, WAP (1.2.1) ir GPRS funkcijas. Telefonas yra 106x42x21,5 mm dydžio ir sveria 85 g.

LG šiuo modeliu tiesiogiai taikosi į Artimųjų Rytų šalių rinką – šiame regione gyvena maždaug 300 mln. žmonių. Ateityje kompanija ketina gaminti specialius telefonus ir kituose pasaulio regionuose gyvenantiems musulmonams. Kompanijos manymu, didėjant mobiliojo ryšio skvarbai ir konkurencijai jo paslaugų rinkoje, telefonų gamintojai turės atsižvelgti ir į visą eilę kitų specifinių vartotojų grupių poreikių.

Views All Time
Views All Time
2508
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!