Telefonas SonyEricsson T200 – tai, ko ieško daugelis vartotojų: paprastas naudoti, įvairių žinučių siuntimo galimybės ir pramogos už prieinamą kainą.

Kur bebūtumėt, turėdami T200 niekada nebūsite toli. Tekstinės žinutės su paveikslėliais ir garsais, mobilus internetas ir trys dažniai visada leis jaustis arti brangių žmonių.

Patobulintų žinučių sistema (EMS) suasmenins jūsų tekstines žinutes, nes galėsite į jas įterpti paveikslėlius, animaciją ir garsus. Paveikslėliai ir kiti objektai yra iš anksto įrašyti telefone, o jūs lengvai galėsite pridėti naujų.

Telefone jūs rasite naujų telefono skambučių melodijų, paveiksliukų ir informacijos apie mobilųjį internetą. Paspauskite žydrą prisijungimo mygtuką, ir jau prisijungėte prie interneto, galite atsisiųsti jus dominantį turinį ar skaityti naujienas. Paspaudus šį mygtuką, telefonas jungiasi prie iš anksto nustatyto namų svetainės. Tinklo operatoriai šiam prisijungimo mygtukui gali priskirti savo interneto portalo adresą. T200 yra GPRS-inis telefonas ir palaiko perdavimo greitį iki 43.2 kbps.

Telefonų knyga su paveikslėliais leis prie telefonų knygelės įrašo pridėti nuotrauką ir vėliau matyti, kas skambina. Fono funkcija leis pasirinkti individualų elrano fono paveiksliuką. T200 taip turi penkis žaidimus (Ballpop, Q, Path, Pulldown ir Tennis) ir naudingą kalendorių, kuriame saugoma informacija apie susitikimus, gimtadienius bei kitas svarbias datas.

T200 yra suderinamas su CommuniCam™ MCA-10 View, ir todėl galima fotografuoti bei išsiųsti nuotraukas prikabinus prie elektroninio pašto žinutės tiesiai iš telefono. Nuotraukos gali būti saugomos fotoaparate ir internetiniame albume.

Trijų dažnių: 900/1800/1900.

Dydis: 105x48x22mm

Spalvos: ledo žydra ir juodmedžio juoda.

Orientacinės kainos (be sutarties)*:
Bitė GSM – 749 Lt
Omnitel – 649 Lt

* duomenys iš operatorių interneto svetainių.

Views All Time
Views All Time
3291
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!