LCP nebrangus kabelinis modemas iš Lancity

Dažnių kanale 6 Mhz firma planuoja nauduoti kvadratinę fazinę moduliaciją (quadrature phase-shift-key,QPSK), kad palaikyti 10 Mb/s dvipusį duomenų perdavimo greitį.

Norą pasiūlyti rinkai aukšto greičio modemus, naudojančius koaksialinius kabelinės TV tinklus, pareiškė kelios firmos, jų tarpe Motorola ir aljansas Intel/Broadcom, bet Lancity prezidentas Rouzbeh Yassini pareiškė, kad jo firmos modemai iki šiol “konkuruoja tik su pažadais ir fantazijomis”. Yassini laukia, kad Motorola išleis asimetrinį modemo įrenginį, turintį duomenų perdavimo į išorę 10 Mb/s, o kita kryptimi 700 Mb/s. Jo manymu, ne daug firmų galės sukurti įrenginius su dvipusiu duomenų perdavimo greičiu 10 Mb/s, kurių kainos bus panašios į Lancity.

Tim Lindenfelser, kompanijos Broadcom marketingo prezidentas, pareiškė, kad neturi teisės svarstyti sutarties su Intel, bet jam žinoma, kad Hewlett-Packard ir, mažiausiai dar keturios kompanijos pradės pardavinėti kabelinius modemus, kuriuose naudojamas mikroschemų Broadcom rinkinys, vykdantis kvadratinius amplitudžių moduliavimus (QAM). Firma Zenith ir kitos kompanijos taip pat dirba kabelinių modemų kūrimo srity, moduliavimo bazėje su dalinu šoninės linijos slopinimu.

Straipsniai 1 reklama

Naujos kartos LCP personaliniai kabeliniai modemai firmos Lancity, bus realizuojami tokiomis kainomis 595 dol. kabelinių ir telefoninių ryšių firmoms-operatoriams, o taip pat per komplektinio įrengimo gamintojus. Prieš tai esančių kartų modemai kainavo atitinkamai 15 ir 5 tūkst. dol. Kaip sako Yassini, toks ryškus kabelinių modemų kritimas sąlygojamas aukšto integravimo laipsnių, pasiektų šiuose įrenginiuose. Lancity sukūrė specializuotą IS, turinčią 200 tūkst. vintilių ir vykdančią visas išlyginimo funkcijas, o taip pat RF modeliavimą. Kita IS, turinti 50 tūkst. vintilių, vykdo skaitmeninį sluoksnio MAC valdymą (Medium Access Control, valdymas priėjimų prie perdavimo srities).

Šių mikroschemų rinkinio greičio darbingumas daugiau negu 1,5 mlrd. transakcijų per sekundę. Pagal Yassinio žodžius, dėka aukšto integravimo, modemo dydį pavyko sumažinti iki plokštės dydžio. Jis įdiegiamas į PC, bet firmos, užsiimančios kabeline televizija, paprašė Lancity tęsti išorinių modemų gamybą. Firmos Lancity tiltas naudoja tradicinę tarptinklinio protokolo adresaciją (IP-adresavimas) ir tinklo valdymo protokolą SNMP, leidžiantį kabelinių televizijų sistemoms funkcionuoti kaip LS Ethernet miesto ribose.

Lancity licenzijavo iš firmos Epilogue Technology baigtinį programinį kodą SNMP ir jau pademonstravo SNMP valdymo galimybes dirbant miesto tinkle.

1994 metais Lancity išleido savo pirmą IP-maršrutizatorių koaksialinio kabelio bazėje. Norint sukurti pigią Internet sistemą, kuri tiktų nedideliems ofisams ir privačių namų vartotojams (SOHO, small office/home office), Lancity sutelkė dėmesį tradicinių maršrutizatorių gamybai, kuriuose buvo naudojama ISDN sistema, ir buvo paketų komutacijos portai ryšiui per telefoną. Yassini leido suprasti, kad jo kompanija greit pasiūlys 10Mb Internet ryšį SOHO rinkai, kurių bazę sudaro modemai ir maršrutizatoriai, dirbantis su koaksialiniais kabeliais.

Nors personalinių Lancity modemų naudojimas reikalauja kabelinių telestočių, specialių įrenginių transformuoti duomenis, kaina tokio įrenginio sudaro mažiau 9,95 dol. už vieną mazgą. Kabelinė stotis gali būti, kaip IP – adresavimo registras, o taip pat kaip valdymo SNMP punktas, leidžiantis apžvelgti visą kabelinį tinklą kaip tradicinį TCP/IP tinklą. Kliento prijungimas didžia dalim reguliuojamas automatiškai. Modemas įsijungia pats ir paprašo stotį reikalingo IP protokolo apsikeitimą ir duomenis, reikalingus signalo išlyginimui (jie priklauso nuo kabelio ilgio).

Views All Time
Views All Time
2295
Views Today
Views Today
1

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

− 3 = 1