2006 m. kovo 9-12 d. Hanoverio (Vokietija) parodų centre, didžiausios informacinių ir komunikacijos technologijų parodos CeBIT 2006 metu, Europos Inovacijų perdavimo centrų (IPC) tinklas, kurį Lietuvoje atstovauja VšĮ Lietuvos inovacijų centras, organizuoja partnerystės renginį Future Match 2006.

Šio renginio metu jo dalyviai turės puikią galimybę užmegzti kontaktus su svarbiais verslo ir mokslinių tyrimų partneriais bei klientais iš visos Europos. Renginio metu bus organizuojami dvišaliai susitikimai tarp savo technologinius profilius internetiniame kataloge pateikusių įmonių, atsižvelgiant į jų poreikius ir pageidavimus. Renginiui užsiregistravusi įmonė galės pasirinkti, su kuriomis iš kataloge pasiskelbusių įmonių ar organizacijų pageidautų susitikti. Future Match partnerystės renginys yra skirtas:

  • smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, kuriančioms, siūlančioms ar naudojančioms naujas informacines technologijas;
  • mokslo ir tyrimų institutams, turintiems pasiūlyti naujausius mokslo išradimus;
  • pradedančioms veiklą įmonėms ir verslininkams;
  • naujų informacinių technologijų vartotojams e-verslo, e-mokymosi, e-komercijos ir pan. srityse.

Future Match partnerystės renginys CeBIT parodos metu organizuojamas jau nuo 1999 m. 2005 m. Future Match dalyvavo 600 įmonių ir mokslo institutų iš 30 Europos šalių, įvyko daugiau nei 1000 susitikimų, iš kurių didžioji dalis baigėsi derybomis ar konkrečiais bendradarbiavimo susitarimais.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras, bendradarbiaudamas su UAB Autare, organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą Future Match 2006. Norinčius dalyvauti prašome užregistruoti savo įmonę Future Match renginio puslapyje adresu www.futurematch.cebit.de (nuoroda Registration) arba kreiptis į Arvydą Sutkų, LIC Projektų konsultantą (el.p.: a.sutkus@lic.lt, tel.: (8~5) 2356116).

Dalyvių registracija vyks iki 2006 m. vasario 13 d.
Pageidavimai dėl susitikimų bus registruojami iki 2006 m. vasario 20 d.
Patvirtintas susitikimų grafikas įmonėms bus pateiktas 2006 m. kovo 1 d.

Dalyvavimas Future Match 2006 renginyje nemokamas, tačiau norint patekti į parodos rūmus reikalingas pakvietimas / bilietas. Preliminari bilieto į CeBIT parodą kainą – 30 eurų (1 žmogui, 1 dienai).

Vykstančioms Lietuvos įmonėms bus organizuojamas grupinis nuvykimas į Hanoverį. Detalus UAB Autare pasiūlymas ( 94.0 kb )

Kontaktinis asmuo:
Arvydas Sutkus
Projektų konsultantas
Lietuvos inovacijų centras, VšĮ
tel. (8 ~ 5) 2356116
el. p. a.sutkus@lic.lt

Views All Time
Views All Time
2652
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!