Telekomunikacijų bendrovė “Bitė GSM” prognozuoja, kad jau šiais metais Lietuvoje ženkliai augs moderniais atsiskaitymo būdais – tiesioginiu nuskaitymu nuo kortelės ir banko sąskaitos, atsiskaitymu SMS žinutėmis ir internetu – besinaudojančių klientų skaičius. Numatydama atsiskaitymo būdų kaitą, “Bitė GSM” jau šiandien sudaro klientams visas sąlygas atsiskaityti moderniai.

“Atsižvelgdami į dabartinę mobiliosios rinkos padėtį ir tendencijas, galime prognozuoti, kad moderniai atsiskaitančių klientų skaičius šiemet išaugs beveik penkis kartus”, – sakė “Bitės GSM” Ryšių su klientais plėtros skyriaus vadovė Agnė Zalatorienė.

Per 2002 metus modernaus atsiskaitymo būdais besinaudojančių “Bitės GSM” klientų skaičius išaugo beveik tris kartus. Net 53 proc. visų modernių atsiskaitymo būdų naudotojų “Bitėje GSM” šiuo metu renkasi tiesioginius nuskaitymus nuo mokėjimo kortelės, beveik 41 proc. – tiesioginio nuskaitymo nuo einamosios sąskaitos banke. Likusieji klientai naudojasi atsiskaitymu SMS ir internetu.

Pasak A.Zalatorienės, modernių atsiskaitymo būdų populiarėjimo tendencijos pastebimos visame pasaulyje. “Galima teigti, kad eilių prie kasų amžius jau praeina ir už mobiliojo ryšio bei kitas paslaugas vis dažniau atsiskaitoma žymiai patogesnėse vietose – namuose, biure ar poilsiaujant prie ežero. Juo labiau, kad sudarytos visos galimybės šiuolaikinių atsiskaitymų plėtrai”,- sakė A.Zalatorienė.

“Bitės” atstovės teigimu, jau dabar norėdami pasirašyti sutartis dėl modernių atsiskaitymų už mobiliojo ryšio ir duomenų perdavimo paslaugas, “Bitės GSM” klientai gali tai padaryti visuose bendrovės salonuose. Sudaryti tokias sutartis galima net su septyniais didžiausiais šalies bankais.

“Šiandien “Tiesioginio debeto” paslauga naudojasi daugiau kaip 100 000 “Hansabanko” klientų, todėl džiaugiamės, kad “Bitės GSM” klientai pirmieji galės sudaryti “Tiesioginio debeto” sutartį su mūsų banku tiesiog bendrovės salonuose. Tai iš esmės palengvins klientų gyvenimą, nes nereikės eiti į banką, – sakė “Hansabanko” Internetinės bankininkystės departamento direktorius Rolandas Ridziauskas.

Siekdama paskatinti klientus dar aktyviau naudotis ir įvertinti modernių atsiskaitymo būdų privalumus, nuo birželio 1 dienos “Bitė GSM” pradėjo specialią akciją. Akcijos metu visiems privatiems klientams, pirmą kartą pasirinkusiems “Tiesioginio lėšų nuskaitymo”, “Sąskaitos apmokėjimo SMS žinute” arba “Sąskaitos apmokėjimo internetu” paslaugą, bus skiriama dvigubai daugiau lojalumo taškų.

Views All Time
Views All Time
2862
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!