2001m. pabaigoje buvo paskelbta apie tai, kad sukurta patobulinta programa, kuri leidžia audio on demand pritaikyti skaitmeniniams naujos kartos (single-chip) radijo imtuvams.

Comand Audio Personal Radio SystemTM visapusiškai išnaudoja skaitmeninio transliavimo galimybes. Klausytojams yra pateikiamas visiškai naujas ir nepaprastai įdomus klausymosi jausmas per audio on demand radiją. Skaitmeninės radijo stotys, kurios turi Audio Personal Radio Comand, suteikia galimybę klausytojams išsirinkti programas tokias, kokias jie, naudodami elektroninį programų gidą, patys nori gauti. O tada jie gali kontroliuoti, ką, kaip ir kada klausytis. Pavyzdžiui, jie akimirksniu gali peršokinėti nuo objekto prie objekto (story-to-story), peržvelgti suvestines, laikinai stabtelti, išsisaugoti programas vėlesniam klausymuisi, ir kt. Pasirinktos programos yra automatiškai atnaujinamos, kai tik naujos laidos tampa prieinamos.

Paleidimas Comand Audio Personal Radio System aukštai integruotame skaitmeniniame radijuje, kuris buvo patobulintas tokių kompanijų, kaip Imagination Technologies ir Digital One, bus galimas skaitmeniniams radijams su on demand interactive audio talpa ir tai taps realybe pirmą kartą visame pasaulyje.

Kompanijos dirba sutelkusios visas jėgas tam, kad užtikrintų įvairias tarpines technologijų ir sistemų operacijas. Į plėtojimo planus dar įeina naujos priimančios sistemos, kurios aprūpins platformas dideliais kiekiais on demand įtaisų ar įrenginių rinkinių, kuriuos pristatys į populiarias radijo reikmenų parduotuves.

Views All Time
Views All Time
3612
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!