ATM privalumai yra:

Aukštas techninės įrangos komutavimo našumas

Dinaminių duomenų perdavimas trūkinėjančiu ryšiu

Tarnybų klasė multimedijos palaikymui

Paskirstymas pagal tinklą ir greitį

Bendra LAN/WAN architektūra

Galimybės supaprastinti VC (Virtual connection) architektūrą

Tarptautinių standartų atitikimas
ATM teikiama nauda (per ATM paslaugas paremtas ATM technologija naudojant tarptautinius standartus) gali būti:

Aukštas techninės įrangos komutavimo našumas su terabaitiniais komutatoriais.

Dinaminių duomenų perdavimas trūkinėjančiu ryšiu patenkinant programinės įrangos poreikius ir užtikrinant puikų tinklo resursų išnaudojimą; daugelis dabartinių taikomųjų LAN orientuotų programų yra ar gali būti matomos kaip neatpažįstamai suskaidytos, tas pats būna ir perduodant balsą ar vaizdą (kai tenka kalbėtis ar matyti realiame laike iškraipoma vaizdo rezoliucija, o balsas dažnai iš viso nepasiekia adresato).

Tarnybų klasė multimedijos palaikymui leidžia skirtingo pralaidumo ir latentiškumo reikalaujančiom programom būti įdiegiamom viename tinkle.

Paskirstymas pagal tinklo dydį ir greitį palaikant T1/E1 į OC–12 (622 Mbps) greičius šiandien ir multiGbps greičius iki šio dešimtmečio pabaigos.

Bendra LAN/WAN architektūra leidžianti ATM būti naudojamam bet kuriame kompiuteryje; tradiciškai LAN ir WAN technologijos buvo labai skirtingos su skirtingu našumo ir valdymo supratimu.

Galimybės supaprastinti VC (Virtual connection) architektūrą. Tai pagrinde skiriama LAN orientuotam duomenų perdavimui kuris darosi vis mažiau naudingas; sprendimas yra galimas per VC architektūrą tokiose srityse kaip sąskaityba, duomenų srauto valdyme, apsaugoje ir konfigūracijos tvarkyme.

Tarptautinių standartų atitikimas būsimųjų pirkėjų aplinkoje leidžia įvairiapusiškų pardavėjų veiklos operavimą.

Views All Time
Views All Time
2161
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!