Šių metų balandžio 1 d. Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje vyks projekto „Aš galiu“: Pirmosios psichologinės pagalbos komandų patirtis ir galimybės“ rezultatų pristatymo ir įvertinimo konferencija.

„Paramos vaikams centro“ inicijuotos ir pradėtos ruošti specialios Pirmosios Psichologinės Pagalbos (PPP) komandos Lietuvos mokyklose, siekiant spręsti žalingų įpročių, psichologinių krizių, smurto prevencijos mokykloje klausimus, įveikti mokykloje kylančius konfliktus, priešiškumą, patiriamą skriaudą ar neteisybę. Tai projektas diegiantis naują metodą Lietuvoje, kai mokykloje kylančias problemas sprendžia darbuotojų komanda: mokytojas, psichologas, socialinis pedagogas, bendruomenės slaugytojas, vaikų teisių apsaugos darbuotojas, administracijos atstovas, o ne vienas už konkrečią sritį atsakingas asmuo.

„Mes džiaugiamės šiuo puikiu projektu, PPP komandų laimėjimais bei tikime, kad mūsų bendros pastangos padės išspręsti pačias kebliausias situacijas mokyklos bendruomenių gyvenime.“ – teigia „Paramos vaikams centro“ direktorė, psichologė Aušra Kurienė. Organizuojant specialius seminarus per 2002 – 2005 metus Lietuvos mokyklose buvo parengtos 84 PPP komandos. Jos jau žinomos savo mokyklose, miestuose, net apskrityse.

Konferencijoje, kuri prasidės 10.00 ir truks iki 15.00 valandos, bus pristatomi Pirmos Psichologinės Pagalbos komandos veiklos, sunkumai bei stiprybės, taip pat leidinys “Apie gerąsias PPP komandų patirtis”, mokyklų PPP komandos dalinsis savo patirtimi, bus aptarti projekto ateities planai. Pranešimus skaitys ir svečiai iš JAV, „Comitee for children“ atstovai: Joan Cole Duffel bei Mark Crawford.

Šiame renginyje projekto organizatoriai ir dalyviai nori pristatyti rezultatus, pasidžiaugti mokyklų sėkme, profesionalumo išaugimu bei tikėjimu ir mokėjimu padėti spręsti problemas komandoje.

„Paramos vaikams centras“ (PVC) – ne pelno siekianti organizacija, daugiausiai dirbanti su vaikais bei jų šeimomis, teikianti psichologinę pagalba, vykdanti švietimo, sveikatos apsaugos, teisėtvarkos, socialinio darbo specialistų švietimą. Koalicijos už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą, projekto “Aš galiu”, narė.
„Aš galiu“ – Koalicijos už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą vykdomas žalingų įpročių prevencijos ir sveikos gyvensenos propagavimo projektas.

Daugiau informacijos galite gauti:
Agnė Černaiuskaite, PVC mokymų koordinatorė
tel.: 8-5 2715980
el.paštu: korintas@takas.lt; pvc@pvc.lt

Views All Time
Views All Time
4772
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!