Valentino dienos romantika

Valentino dienos romantika

* Uždekite daugybę įvairiausių formų ir dydžių raudonų žvakučių.

* Nepamirškite raudonų gėlių – ne tik rožių, bet ir tulpių, gvazdikų bei kitokių. Po vieną ar puokštėmis pamerkite jas visame kambaryje.

* Gėles, užuolaidas, baldus ir visa, ką tik norite, papuoškite raudonais kaspinėliais bei balionais.

Straipsniai 1 reklama

* Visas arba kelias lemputes pakeiskite raudonomis

* Raudonų mirksinčių lempelių girliandą nutieskite palube prie užuolaidų, aplink didelius gėlių vazonus.

* Kambaryje pridėliokite sausų kvepalų gražiose vazelėse.

* Iškirpkite raudono popieriaus širdelių girliandą ir pritvirtinkite prie sienos, durų, gal net lubų.

* Virš lovos pakabinkite raudonos krentančios medžiagos baldakimą.

* Paklokite švarią patalynę ir ant savojo Valentino pagalvės padėkite rožę ar paberkite jos žiedlapių.

* Apsirenkite seksualiais raudonais apatiniais.

* Stalą uždenkite raudona staltiese, baltas servetėles perriškite raudonais kaspinais. Į susuktą jo servetėlę įdėkite raudoną rožę ir kelis žiedlapius padėkite vidury stalo.

Romantikos pagalbininkai

* Pasidarykite naują šukuoseną. Jūs turite atrodyti pritrenkiamai – juk gražinatės ne tik dėl savo partnerio, bet ir dėl savęs. Todėl privalote atrodyti taip, tarsi susiruošusi į kviestinius pietus pas karališko kraujo asmenis.

* Perskaitykite visus atvirukus, kuriuos kada nors siuntėte vienas kitam Valentino dieną.

* Nusipirkite mažų raudonų lapelių ir ant kiekvieno užrašykite, dėl ko mylite, gerbiate ir vertinate savo Valentiną. Lapelius sumaišykite ir per vakarą vis pasiūlykite partneriui išsirinkti vieną. Tegul perskaito, po to premijuokite bučiniu.

* Jei bendraujate gana neilgai, kiekvienai kartu praleistai dienai iškirpkite raudoną širdelę, ant jų surašykite linkėjimus savo Valentinui ir sudėkite į širdies formos dėžutę. Tokia dovana jam bus saldesnė už bet kokį šokoladą.

* Savo Valentinui įteikite pluoštelį savadarbių loterijos bilietų su pasiūlymais, ko jis norėtų: viso kūno masažo, pėdos pakasymo, kaklo paglostymo, jaukios vakarienės namuose, šventiškos vakarienės kavinėje, šokių vakaro, nueiti į kiną. Tai turi būti būtent jo, ne jūsų mėgstami dalykai. Ant kiekvieno bilieto nurodykite galiojimo laiką.

* Išpieškite vienas kitą: nupieškite širdis, užrašykite meilės žodžius. Tam labai tinka avietės arba tirštas sirupas. Nuvalyti kūną irgi labai malonu.

* Sužaiskite Valentino ruletę: padovanokite savo mylimajam dvylika šokoladinių rožyčių; pasakykite vienuolika priežasčių, kodėl jį mylite; padovanokite dešimt saldainių; devynis vonios aliejų buteliukus; aštuonis meilės bilietus; septynis meilės eilėraščius; dvi poras seksualių apatinių; penkias aromatines žvakes; keturias lyrines dainas; tris įrėmintas nuotraukas; du nepamirštamus ketureilius ir pietus šventiškai papuoštoje kavinėje.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *