Lanvin

Prancūzų mados namus „Lanvin“ 1889 m. įkūrė Jeanne Lanvin. Iki tol Jeanne Lanvin siuvo vaikiškus drabužėlius savo broliams ir seserims, o vėliau ir dukrai. Ji manė, kad tai, ką siūlo parduotuvėse yra neįdomu ir nuobodu. Vietoj parduodamų griežto ir paprasto stiliaus drabužėlių vaikams, ji siūdavo spalvotus ir ryškius. Netrukus Jeanne Lanvin sulaukė gausybės užsakymų iš aplinkinių žmonių. Teigiama, kad mados namų „Lanvin“ istorija prasidėjo nuo skrybėlaičių parduotuvės atidarymo Paryžiuje. Tuo laikotarpiu skirtingų formų, spalvų ir stilių skrybėlaitės buvo neatsiejama moterų aprangos detalė. Nepaisant didelės skrybėlaičių paklausos Jeanne Lanvin pasiryžo siūti ir drabužius moterims. Taip 1913 m. nepaisant angliškų aprangos tradicijų buvo pristatytos lengvos „Lanvin“ suknelės. Kompanija susilaukė sėkmės ir 1925 m. kompanijoje dirbo jau 800 žmonių. Per kiekvieną naujos kolekcijos pristatymą dalyvaudavo per 300 modelių. Galiausiai Jeanne Lanvin 1926 m. pristatė vyriškų drabužių kolekciją, o po metų pasirodė ir pirmieji kvepalai, kurie tapo parfumerijos pasaulio klasika. Kompanijos „Lanvin“ kvepalai „Eclat d‘Arpege“ moterims ir vyrams pasaulį išvydo tik praėjus aštuoniasdešimčiai metų po pirmųjų kvepalų pasirodymo. Patikėkite kvepalų „Eclat d‘Arpege“ aromatas privers atsisukti praeivius gatvėje.

Lanvin Arpege Pour Homme Eau de Toilette

Praėjus beveik 80 metų nuo tada, kai pasaulį išvydo klasika tapę moteriški kvepalai Arpege, mados namai Lanvin pristatė kvepalus Arpege skirtus vyrams. Stilingas ir šiuolaikiškas, bet kartu sukurtas brandžiam ir patyrusiam vyrui nepaprastas kvapas Arpege simbolizuoja rafinuotumą, vyriškumą ir eleganciją. Arpege aromatas – tai tarsi tradicijų ir šiuolaikiškumo sąjunga.

Sudedamosios dalys

Rausvieji pipirai, mandarinai, apelsinai, vilkdalgiai, paragvajiniai bugieniai, muskato riešutas, mediena, vanilė, tongapupės.

Kvapas

Žavus, prašmatnus, elegantiškas.

Lanvin Oxygene Homme Eau de Toilette

Praėjus metams po moteriškų kvepalų Oxygene pasirodymo mados namai Lanvin 2001 – aisiais pristatė ir vyrams skirtą kvapą Oxygene. Nesiliaujantis judėjimas, skubėjimas ir vasarą alinantis karštis tiesiog tapo įprasta didmiesčio gyvenimo kasdienybe. Kvapas Oxygene – tai lyg gaivaus oro gurkšnis didmiesčio vyrui. Šiuolaikiškas, vyriškas, vaiskus Oxygene aromatas išlaisvina ir spinduliuoja nepaprastą gaivą.

Sudedamosios dalys

Kiečiai, kalendros, kėniai, kiparisai, kadagiai, tikrosios mirtos, balzaminio taukmino peruvinis varietetas, atlasinis kedras, muskusas.

Kvapas

Gaivus, teikiantis energijos, vibruojantis.

Views All Time
Views All Time
1925
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!