Issey Miyake

Drabužius ir kvepalus kuriantis dizaineris Issey Miyake gimė 1938 m. Hirosimos mieste, kuris išgarsėjo, kai 1945 m. rugpjūčio 6 d. „Enola Gay“, specialiai modifikuotas JAV karinių pajėgų naikintuvas B-29, numetė atominį ginklą „Little Boy“ („Mažylis“). Tuo metu Issey Miyake buvo tik septyneri metai. Jis išgyveno, bet prarado beveik visus artimuosius. 1959 m. būsimasis dizaineris įstojo į Tokijo universitetą „Tama art“ ir jau tada pradėjo svajoti apie drabužių kūrimą. Pirmoji Issey Miyake kolekcija pavadinimu „Poema iš audinio ir akmens“ buvo pristatyta 1963 m. Baigęs Tokijo universitetą dizaineris nuo 1965 m. persikėlė į Paryžiuje, o vėliau ir į Niujorką. Pažinęs europietiškas ir amerikietiškas drabužių dizaino tradicijas, Issey Miyake vis dėl to nepasiliko nei Europoje, nei Amerikoje, o sugrįžo į Tokijų ir 1970 m. įkūrė kompaniją „Miyake Design Studio“. Dizaineris siekė sukurti paprastus „drabužius žmonėms“, tokius kaip amerikietiški džinsai ir trikotažiniai marškinėliai. Drabužių pristatymams dažnai kvietė ne profesionalius modelius, bet paprastus žmones. Pavyzdžiui, drabužių kolekciją 1995/1996 m. žiema-vasara pristatė garbaus amžiaus moterys nuo 60 m. iki 93 m., tokiu būdu pabrėžiant, kad dizainerio Issey Miyake drabužius gali vilkėti skirtingo amžiaus skirtingi žmonės. Šią filosofiją atspindi ir pirmieji dizainerio kvepalai „L‘Eau D‘Issey“, sukurti 1992 m., bei praėjus dviems metams po pirmųjų kvepalų pristatymo pasaulį išvydęs antrasis Issey Miyake parfumerijos šedevras „L‘Eau D‘Issey pour Homme“ skirtas vyrams. Galiausiai 1999 m. dizaineris nustebino savo drąsa ir pamynęs visas parfumerijos pasaulio taisykles, pristatė naujus kvepalus „Le Feu d‘Issey“, kurie buvo sukurti naudojant neįprastus retai naudojamus ingridientus, turinčius ypatingai stiprų kvapą.

Issey Miyake L’Eau Bleue D’Issey Pour Homme Eau de Toilette

Praėjus dešimčiai metų po vyriškų kvepalų L’Eau pasirodymo mados namai ISSEY MIYAKE pristatė vyrams savo naują kūrinį – L’Eau Bleue. Tai kvietimas atrasti pojūčių, priešybių ir jausmų pasaulį. Šie kvepalai, kuriuos sukurti įkvėpė nepanašūs kaip diena ir naktis dalykai, yra vandens, gyvenimo, energijos ir tyrumo simbolis.

Sudedamosios dalys

Mandarinai, apelsinai, citrinžolės, rozmarinai, bosvelijos, žvaigždanyžiai, rėžiukai, rožės, imbierai, imbierinės citrinžolės, pačiuliai, santalai, muskusas, dedešvos.

Kvapas

Šiltas, paslaptingas.

Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme Eau de Toilette

Šiuos vyriškus kvepalus mados namai ISSEY MIYAKE pristatė praėjus dvejiems metams po moteriškų L’Eau pasirodymo. Kaip ir moteriški, vyrams skirti L’Eau įkūnija IN ir JAN – moterišką ir vyrišką pradą – bei pasaulio priešybes.

Sudedamosios dalys

Verbenos, mandarinai, kiparisai, kvapieji mandarinai, kalendros, kvapieji šalavijai, snapučiai, mėlynosios vandens lelijos, muskatai, Ceilono cinamonas, ambra, tabakas, kvapieji auksabarzdžiai, santalai, muskusas.

Kvapas

Gaivus, šiltas.

Views All Time
Views All Time
2080
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!