SOLIARIUMŲ STUDIJOS „TROPIKŲ SAULĖ“ PASIDIDŽIAVIMAS – VIENINTELIS BALTIJOS ŠALYSE NAUJAUSIO MODELIO APARATAS

„Tropikų saulės“ filiale Smėlynės g. 112 – naujiena. Lankytojams studija gali pasiūlyti patį naujausią ir moderniausią vertikalų deginimosi būdą su drėkinimu. Neseniai įsigytas vokiškas „Mega Sun“ aparatas vienintelis Baltijos šalyse ir vienas pirmųjų tokių aparatų serijos. Analogų jam kol kas nėra. Įprastame soliariume yra 180 W galingumo lempos. „Mega Sun“ turi 52 lempas po 230 W, todėl per trumpą laiką galima pasiekti geresnių rezultatų. Kaitintis šiame soliariume galima ne daugiau kaip 10 minučių. Iki šiol Panevėžyje nebuvo aparatų su specialia drėkinimo sistema. Naujajame prietaise ant besideginančiojo kūno kartkartėmis užpurškiama specialaus skysčio. Tai išbandžiusios moterys teigė, kad sudrėkinta oda mažiau sausėja ir soliariume mažesnis karštis, jame būti maloniau.

„Mega Sun“ valdomas iš vidaus. Čia galima reguliuoti ir garso stiprumą klausantis muzikos. Aparato paviršius reflektorinis. Lempų skleidžiami spinduliai atsispindi ir dėl to įdega visos kūno vietos.

„Tropikų saulėje“ yra dar vienas modernus šių metų modelio vertikalusis soliariumas „Q-med“. Jo viduje taip pat įrengtas garso reguliavimas, stipri ventiliacija, mažiau lempų. Jame yra 50 lempų po 180 W galingumo.

Itališkas aparatas „Q-med“ viduje turi liftą. Mažesnio ūgio žmonės šiek tiek kilstelėję save liftu gali pasiekti prietaiso viršuje įrengtą pultą.

Views All Time
Views All Time
8218
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!