Guy Laroche

Dizaineris Guy Laroche gimė 1921 m. Prancūzijoje. Anksti susidomėjo mada ir 1949 m. buvo priimtas dirbti Jean Desses asistentu. Norėdamas sužinoti naujų drabužių gamybos paslapčių 1955 m. ryžosi persikelti į Niujorką ir vos po kelerių metų 1957 m. atvėrė savo mados namų duris Paryžiuje bei pristatė pirmąją drabužių kolekciją, kurioje vyravo ryškios ir sodrios drabužių spalvos. Mados namų „Guy Laroche“ istorijoje vieni svarbiausių yra 1966 m., būtent tais metais pasaulį išvydo pirmieji mados namų kvepalai „Fidji“. Šie kvepalai buvo skirti moterims ir susilaukė didelės sėkmės. Tais pačiais metais dizaineris sukuria ir pirmą drabužių kolekciją vyrams bei atidaro butiką „Guy Laroche Monsieur“. Kompanijoje „Guy Laroche“ išties didelis dėmesys buvo skiriamas naujų kvapų kūrimui ir pristatymui. Kvapusis vanduo „Eau Folle“ pasaulį išvydo 1970 m., žymūs kvepalai „Drakkar“ – 1972 m., o 1977 m. gimsta naujas kvapas „J’ai Ose“, kuris tampa tikra sensacija moteriškos parfumerijos pasaulyje. Dizaineris Guy Laroche mirė 1989 m. Šiandien mados namai „Guy Laroche“ ir toliau kuria „pret-a-porter de lux“ kolekcijas, vyriškus drabužius „Guy Laroche“, laikrodžius, na, ir žinoma, puikius kvepalus.

Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette

Garsus ir klasika tapęs Guy Laroche vyrams skirtas kvapas Drakkar Noir pasaulį išvydo 1982 – aisiais. Tarsi harmoningas elegancijos ir natūralumo, ramybės ir aistros mišinys Drakkar Noir aromatas toks subtilus, kad puikiai tinka kvėpintis tiek dieną, tiek vakare, tiek romantiškam pasimatymui, tiek dalykiniam susitikimui.

Sudedamosios dalys

Rozmarinai, kiečiai, bazilikas, citrinos, bergamotės, levandos, kalendros, kadagių uogos, sodinės briedragės, pačiuliai, kedras, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas

Savitas, viliojantis, subtilus.

Views All Time
Views All Time
1826
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!