Ortopedai rekomenduoja „Crocs” avalynę dėl elastingumo. Ši savybė suteikia galimybę dirbti pėdos skliautą formuojantiems raumenims. Vaikams, kurių pėdos skliautas dar vystosi, geras raumenų tonusas – viena iš sąlygų užkirsti kelią plokščiapadystei.

Plokščiapadystė – tai pėdos deformacija. Ji būna įgimta (stabili) 4-5 proc., o įgyta (mobili) – apie 95 proc. visų atvejų. Pėdų skliauto vystymasis priklauso nuo amžiaus, raumenų tonuso tipo, gyvenimo būdo ir fizinio aktyvumo. Iš unikalios „Croslite” medžiagos pagaminti „Crocs” batai ne tik stilingi bei patogūs, bet ir pasižymi ortopedinėmis savybėmis.

„Svarbiausia „Crocs” batų savybė – elastingumas. Kitaip nei kiti kieti batai, Crocs‘ai „eina” kartu su pėda, neleisdami jai pavargti. Elastingumas suteikia galimybę treniruoti pėdos raumenis, kurie formuoja taisyklingą pėdos skliautą”, – teigė med. m. dr. Kęstutis Saniukas, Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro vadovas.

„Crocs” avalynė vaikams profesionalų taip pat vertinama dėl lengvumo. „Crocs” modelis sveria 30-50 gramų ir neapsunkina vaiko eisenos bei fizinio aktyvumo. „Crocs” batus darbe avintis dr. K. Saniukas pasakojo, kad teigiamą poveikį taip pat turi masažuojantis avalynės padas. „Suaugusiems jis neturi įtakos plokščiapadystės profilaktikai, tačiau gerina kraujotaką ir mažina skausmą”, – pasakojo jis.

Tai patvirtina atlikti ergonominiai tyrimai. „Crocs” avalynei suteiktas sertifikatas, įrodantis, kad dėvint šį apavą 67 proc. sumažėja kojų, klubų bei nugaros skausmai ir nugaros nuovargis. Avint „Crocs‘us” reikia 62 proc. mažiau pastangų, nei vaikštant basomis.

Nuo šiol „Crocs” avalynės mažiesiems galima rasti vaikiškų prekių parduotuvėse „Kotryna” Vilniuje ir Kaune. „Privalėjome reaguoti į palankius „Crocs” avalynės vertinimus visame pasaulyje. Tikime, kad patogumas, lengvumas ir išskirtinumo jausmas patiks visiems vaikučiams, besidžiaugiantiems „Crocs” avalyne ar aksesuarais”, – teigė Stasys Petrauskas, bendrovės „Kotryna” rinkodaros vadovas.

„Kotrynos” parduotuvėse galima įsigyti aulinius batukus mergaitėms „Girls Nadia”, lengvai įsiaunamus batus be dirželių „Kids Mammoth” ir „Mickey Mammoth Kids”. Pastarasis modelis – tai žaismingi bei įvairiaspalviai batai iš Disnėjaus herojų kolekcijos.

Views All Time
Views All Time
2658
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!