Yves Saint Laurent

Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent – tai nepaprastas dizaineris, o genijus turintis elegantišką širdį. Jis gimė 1936 m. rugpjūčio 1 d. Orane, prancūziškajame Alžyre, aristokratiškos kilmės, vietinės gražuolės ir prancūzo, kino teatrų savininko, šeimoje. Yves Saint Laurent šuolis į mados pasaulį buvo nįtikėtinai greitas. Dar būdamas septyniolikos prestižiniame madų konkurse laimėjo pirmąjį savo prizą už juodos kokteilių suknelės modelį. Tuomet jį ir pastebėjo “Vogue” leidėjas Michelis de Brunhoffas, kuris pristatė jaunuolį Chrisitianui Diorui (Chrisitian Dior). Nuo 1955 m. Yves Saint Laurent tampa Christian Dior padėjėju, o po Ch. Dioro mirties 1957 m. jis paskiriamas kompanijos „Dior” meno direktoriumi. 1958 m. parodęs savo pirmąją kolekciją, Yves Saint Laurent sulaukė didelio pasisekimo. Pierre’u Bergč Yves’o draugas pasiūlė dizaineriui kurti kolekcijas, pažymėtas prekės ženklu YSL, ir atidaryti taip pavadintus mados namus. Būtent savo draugo paskatintas 1961 m. kartu su juo atidaro “Yves Saint Laurent” mados namus. Yves Saint Laurent labai gerbė savo profesiją, savo karjerą vertino kaip kovą už eleganciją. Per savo veiklos metus mados pasaulio legenda tapęs dizaineris sukūrė daugiau kaip 4 tūkst. modelių, o 1964 m. pasirodo ir pirmieji kvepalai YSL. Sakoma, kad moterys turi būti dėkingos Coco Chanel už laisvę, o Yves Saint Laurent – už stiprybę. Nuo 1970 m. dizaineris pradėjo kurti madingus kasdienius drabužius (“pret-a-porte”), tapo mados karaliumi, draugavo su viso pasaulio įžymybėmis. Nepaisant to, dizaineris nuolat kartojo, kad gražiausias moters drabužis yra vyro, kuris ją apkabina, rankos. 2002 m. sausį Yves Saint Laurent paskelbė apie savo pasitraukimą iš mados pasaulio, buvo parodyti paskutiniai dizainerio modeliai.

YSL Young Sexy Lovely Eau de Toilette

Kupinas džiaugsmo ir madingas, 2007-aisiais sukurtas kvapas Young Sexy Lovely skirtas jaunoms, dievinančioms madą, pasitikinčioms savo skoniu moterims. Tai gaivus ir skanus aromatas pasižymintis sultingų, prinokusių kriaušių, mandarinų ir juodųjų serbentų kvapų deriniu apsuptu vyšnių žiedų aromatu.

Sudedamosios dalys
Juodieji serbentai, kriaušės, italiniai mandarinai, vyšnių žiedai, persikai, magnolijos, muskusas, ambra, kedras.

Kvapas
Romantiškas, gėlių ir vaisių, skirtas kvėpintis dieną.

Yves Saint Laurent Baby Doll Eau de Toilette

Baby Doll sukurti moteriai, kuri širdyje išsaugojo jaunystę – patyrusiai, tačiau jaunatviškai nerūpestingai. Moteriai, kurios anksti subrendęs grožis ir jausmingumas traukia visų dėmesį, ir kuri yra vakarėlių siela. Baby Doll slypi nuostabiame briaunotame sukučio formos krištolo flakone auksiniu kamšteliu.

Sudedamosios dalys
Migdolų žiedai, amariliai, ambra, mimozos, baltieji bijūnai.

Kvapas
Brandus, nuostabus, pavergiantis.

Yves Saint Laurent NU Eau de Parfum

Kvepalai Nu skirti paslaptingai ir visada gebančiai valdyti moteriai. Tiek jų kvapas, tiek stulbinančiai neįprastas flakonas yra šiuolaikiška dizainerio Tomo Fordo vizija. Kontrastingos Nu kvapo spalvos atsiskleidžia pamažu, jis prašmatnus ir besąlygiškai moteriškas.

Sudedamosios dalys
Smilkalai, laukinės orchidėjos, bergamotės.

Kvapas
Prašmatnus, moteriškas, paslaptingas.

Yves Saint Laurent Paris Eau de Toilette

Nepataisomas romantikas Yves’as Saint Laurent’as kvepalus Paris sukūrė 1983 m. ir dedikavo juos įkvėpimo bei meilės miestui Paryžiui. Paris skirti kiekvienai moteriai, kad ir kur ji gyventų. Tai romantiška simfonija, tobula 232 kvapų „orkestruotė”, sukurta nepaprastai meniškai. Tarsi didžiulė rožių puokštė Paris skleidžia nepaprastą šilumą ir švelnumą.

Sudedamosios dalys
Rožės, gudobelės, mimozos, žibuoklės, santalai, samanos, vilkdalgiai, ambra, muskusas.

Kvapas
Švelnus, šiltas, romantiškas.

Yves Saint Laurent Elle Eau de Parfum

Nenuspėjamas ir unikalus kvapas Elle skirtas moterims mėgstančioms kontrastus, atsiduodančioms aistrai ir troškimams, šiuolaikiškoms ir žinančioms, ko nori. „Elle” moteris drąsi, ryžtinga, įkūnija moteriškumą, išskirtinį stilių ir prabangą.

Sudedamosios dalys
Bijūnai, ličiai, raudonosios uogos, frezijos, jazminai, pačiuliai, kvapieji auksabarzdžiai, muskusinės ybiškės.

Kvapas
Drąsus, šiuolaikiškas, moteriškas.

Yves Saint Laurent Cinema Eau de Parfum

Kvapas Cinema paverčia kiekvieną moterį žvaigžde. Yves Saint Laurent sukūrė šį aromatą tarsi nusilenkdamas grožiui, malonumui ir gundymui. Skirtas moteriai, kuri žino savo grožio galias ir mėgaujasi gundymo žaidimais, kuri pasitiki savimi ir nebijo būti dėmesio centre.

Sudedamosios dalys
Klementinai, migdolų žiedai, ciklamenai, jazminai, bijūnai, amariliai, gintaras, muskusas, vanilė.

Kvapas
Gėlių, nepamirštamas, jausmingas.

Views All Time
Views All Time
2303
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!