Thierry Mugler

Thierry Mugler’is tikriausiai vienintelis dizaineris, teigiantis, kad jam nereikia įkvėpimo šaltinio, nes „Intelektas – pagrindinis išraiškos tarnas”. Thierry Mugler’is gimė 1948 m. Pracūzijoje. Dizainerio profesijos pasirinkimą įtakojo tai, kad nuo vaikystės Thierry Mugler’is šoko baletą, o sulaukęs devyniolikos metų ėmė mokytis dekoratyvinių menų mokykloje, kurioje daugiau sužinojo apie dizainą. Vėliau Thierry Mugler’io karjera klostėsi, kaip ir daugelio žymių dizainerių. 1968 m. jis pradėjo dirbti didelėje parduotuvėje „Gudule” (Paryžiuje) ir tuo pat metu žinių sėmėsi iš žinomų Paryžiaus, Milano ir Londono dizainerių. Thierry Mugler’is daug keliavo, bet 1971 m. sugrįžo į Paryžių pasiryžęs pristatyti savo pirmąją kolekciją pavadinimu „Café de Paris”. Žymius kvepalus „Angel”, kurie iki šių dienų pripažįstami pasaulinės parfumerijos klasika, Thierry Mugler’is sukūrė 1992 m. Kvepalų „Angel” neįmanoma supainioti su jokiais kitais kvepalais ir netgi, daugelio manymu, jie turi nepaprastų ir mistiškų galių. Dizaineriui Thierry Mugler šis parfumerijos šedevras tapo tarsi jo filosofijos išraiška. Thierry Mugler kvepalus „Angel” lydėjo nepaprasta sėkmė ir dizaineris ilgą laiko tarpą nekūrė naujų kvapų, o tik pristatydavo naujas garsiųjų kvepalų „Angel” interpretacijas. Tik 2005 m. buvo išleistas naujas kvapas „Alien”, kurio pavadinimas taip pat atspindini dizainerio Thierry Mugler filosofiją – „kitas”, „svetimšalis”, „kitoks” – dizaineris, pralenkiantis, paneigiantis, ir tuo pačiu atspindintis šiuolaikinę madą.

Thierry Mugler Angel Eau de Parfum

Angel – tai pirmieji Thierry’o Muglero kvepalai, žadinantys švelnius vaikystės prisiminimus bei fantastišką begalybės jausmą. Naują kvepalų rūšį, vadinamą „Rytų gurmanai”, pristatę Angel gundo mus tiek angelišku kvapu, glūdinčiu mūsų atsiminimų gelmėje, tiek geismą žadinančiu aistros dvelksmu.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, medus, gervuogės, vanilė, karamelė, pačiuliai, šokoladas, kumarinas.

Kvapas
Tyras, švelnus, nekaltas.

Thierry Mugler Angel Fetish Star Eau de Parfum

1992 m. THIERRY MUGLER pristatyti kvepalai Angel Fetish Star žavi gaivinamu rytietišku kvapu. Skirti kvėpintis dieną.

Sudedamosios dalys
Medus, šokoladas, karamelė, vanilė, santalai, pačiuliai, citrusai, melionai, persikai, slyvos.

Kvapas
Gaivinamas, rytietiškas, medienos.

Thierry Mugler Angel Forever Eau de Parfum

Kvapas Angel Forever kviečia pasinerti į stebuklingą pasaulį, kupiną svajonių ir gražių vaikystės prisiminimų. Angel Forever gundo tiek angelišku kvapu, glūdinčiu mūsų atsiminimų gelmėje, tiek geismą žadinančiu aistros dvelksmu.

Sudedamosios dalys
Santalai, melionai, slyvos, vanilė, persikai.

Kvapas
Tyras, švelnus, nekaltas.

Thierry Mugler Angel Innocent Eau de Parfum

Nekaltas, tyras ir žaismingas kvapas Angel Innocent tarsi nauja dangiška Angel kvepalų interpretacija. Išsaugojęs kvepalų Angel akordus, tyrumą ir švelnumą kvapas Angel Innocent tiesiog užburia „kibirkščiuojančiu” angelišku aromatu.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, mandarinai, gervuogės, juodieji serbentai, muskusas, cukruoti migdolai, pasifloros.

Kvapas
Nerūpestingas, „kibirkščiuojantis”, nepaprastai „skanus”.

Views All Time
Views All Time
2389
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!