Usher

Usher Raymond gimė 1978 m. Tenesyje. Dainuoti pradėjo dar vaikystėje bažnytiniame chore. Usher pirmoji sėkmė aplankė, kai jam buvo 14 metų. Usher talentą pastebėjo kompanijos „La Face Records” atstovai ir pasiūlė jam pasirašyti kontraktą. Debiutinis Usher albumas pasirodė 1994 m. Daina pavadinimu „Think Of You” sulaukė didžiausio gerbėjų dėmesio ir netrukus tapo hitu. Antrasis albumas pavadinimu „My Way” pasaulį išvydo 1997 m. ir sulaukė pripažinimo. Nuo to momento, kai radijo stotys ėmė groti Usher singlą „You Make Me Wanna”, tapo aišku, kad sužibo nauja amerikietiško R&B žvaigždė. Usher balsas skambėjo „Coca Cola” reklamoje bei filmo „Jason’s Lyric” garso takelyje, kuriam, pasivadinęs Black Men United, atliko dainą „U Will Know”. 2004 m. pradžioje pasaulį išvydo singlas „Yeah” – bendras darbas Usher, Lil Jon ir Ludacris, kurį drąsiai galima pavadinti viena iš geriausių 2004 m. dainų. Pirmieji Usher kvepalai buvo pristatyti 2007 m. Moterims skirti kvepalai sukurti vyro, kuris žino, kaip elgtis su moterimis ir koks kvapas yra seksualus. „Usher for Women” sudėtyje yra raudonųjų serbentų, rožinių frezijų, obuolių su egzotiška frangipani gėle, abrikoso nektaro, jazmino žiedų ir aistringo rožių aromato. Usheris taip pat sukūrė derantį kvapą vyrams. Jei norite, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės kvepalai derėtų – pasitikėkite Usheriu. Artimiausiu metu Usher žada savo gerbėjus pradžiuginti naujais kvepalais – „UR for Men” ir „UR for Women”. „Aš noriu, kad, šie kvepalai atspindėtų mano asmenybę, koks aš esu ir kokiu tapau, kaip ir mano paskutinis muzikinis albumas”, – sako Usher. „Nuo to momento, kai buvo pristatyti mano pirmieji kvepalai „Usher He” ir Usher She”, aš pasikeičiau ir noriu savo gerbėjus pradžiuginti kažkuo ypatingu”, – teigia Usher.

Usher Eau de Parfum

Šis kvapas sukurtas vyro, kuris žino, kaip elgtis su moterimis ir koks kvapas yra seksualus. „Usher for Women” sudėtyje yra raudonųjų serbentų, rožinių frezijų, obuolių su egzotiška frangipani gėle, abrikoso nektaro, jazmino žiedų ir aistringo rožių aromato. Usheris taip pat sukūrė derantį kvapą vyrams. Jei norite, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės kvepalai derėtų – pasitikėkite Usheriu.

Sudedamosios dalys
Raudonieji serbentai, rožinės frezijos, obuoliai, frangipani gėlė, jazminai, abrikoso nektaras, rožės, ambra, mediena, muskusas.

Kvapas
Žadinantis geismą, tinkamas visoms progoms.

Views All Time
Views All Time
1897
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!