Valentino

Raudona spalva tarsi dizainerio Valentino Garavani vizitinė kortelė: kiekvienos kolekcijos pristatymo pabaigoje ant podiumo pasirodo modelis vilkintis raudonos spalvos suknelę. „Raudona – gražiausia spalva. Ji tinka kiekvienai moteriai. Raudona spalva turi daugiau kaip 30 įvairių atspalvių” – tikina dizaineris. Valentino Garavani logotipas „V” žinomas visame pasaulyje. Šio dizainerio išskirtinius drabužius vilkėjo tokios legendinės moterys, kaip Jackline Kennedy, Farah Diba ir Elizabeth Taylor. Valentino Garavani gimė 1932 m. Milane. Dar mokykloje išryškėjo dizainerio talentas ir artistiškumas bei susidomėjimas mada. Jaunasis Valentino Garavani anksti suprato savo pašaukimą ir ėmė mokytis dizaino paslapčių bei prancūzų kalbos. Pirmą žingsnį svajonės išsipildymo link būsimasis dizaineris žengė septyniolikos metų, kai persikėlė gyventi į mados sostinę Paryžių. Po kelerių metų darbo mados namuose „Jean Desses” ir mados namuose „Guy Laroche” Valentino 1960 m. pradžioje Romoje atidarė savo ateljė. Pirmasis drabužių kolekcijos pristatymas įvyko „Pitti Palace” ir tapo atradimu mados žinovams – netrukus jaunasis dizaineris sulaukė gausybės užsakymų iš užsienio. Spauda priėmė naują žvaigždę su džiaugsmu ir susižavėjimu. Garsi Valentino Garavani „Balta kolekcija” („White Collection”) išvydo pasaulį 1967 m. kartu su legendiniu logotipu „V”. Baltos mini suknelės, sukurtos specialiai Jackline Kennedy vestuvėms, nuotrauka buvo išspausdinta daugelyje pasaulio žurnalų, ir padėjo Valentino išgarsėti. 1978 m. dizaineris išleido savo kvepalus, kurių pristatymas įvyko Paryžiuje, o žvaigždė Michail Baryshnikov per kvepalų pristatymą sušoko epizodą iš P. Čaikovskio operos „Pikų dama”.

Valentino Rock ‘n Rose Eau de Parfum

Rokenrolas gyvas! Na, bent jau šiuolaikiškos merginos širdyje. Juk rokenrolas ne tik muzikos stilius, bet ir gyvenimo būdas, šiuolaikiškas žvilgsnis į pasaulį, nepriklausomybė ir laisvė. Rock ‘n Rose kvapas įkūnija rokenrolo dvasią, bet kartu pabrėžia, kad dabartiniame veržliame pasaulyje, kuris kupinas ryškių spalvų ir emocijų, kiekvienos merginos širdyje yra maža kertelė skirta romantikai.

Sudėtis
Pakalnutės, rožės, apelsinų žiedai, našlaitės, vanilė, bergamotės, juodieji serbentai, žalumynai, muskuso natos.

Kvapas
Drąsus, seksualus, aštrus, bet kartu subtilus ir švelnus.

Valentino Very Valentino Eau de Parfum

Romantiškas ir nepamirštamas kvapas Very Valentino atspindi žymiojo dizainerio nepriekaištingą skonį. „Very Valentino” moteris pasitiki savimi ir neslepia to, kas iš tiesų ji yra. Šis kvapas įkvėptas jos grožio, skleidžia jausmingumą ir prabangą. Ryški ir turtinga rytietiška gėlių puokštė „kibirkščiuoja” drąsa ir šių laikų seksualumu.

Sudedamosios dalys
Apelsinai, magnolijos, juodieji serbentai, mandarininis citrinmedis, vaistinis kietis, citrusai, paprastosios pakalnutės, bergamotės, kvapusis rozmarinas, jazminai, mediena, rožės, santalai, ambra, muskusas, vanilė.

Kvapas
Gėlių, rytietiškas, skirtas kvėpintis dieną.

Views All Time
Views All Time
1888
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!