Carolina Herrera

CAROLINA HERRERA gimė 1939 metais venesualiečių aristokratų šeimoje. Ji buvo auklėjama laikantis aukštų elgesio manierų, kurios paliko žymę jos charakteryje ir kūryboje. CAROLINA HERRERA yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi, nuolatos charakterizuojama kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas. CAROLINA HERRERA kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus.

Carolina Herrera 212 Eau de Toilette

Kvapas 212 – tai švelnus gėlių aromatas su muskuso natomis. Kuriant šį kvapą dalyvavo ir Carolina Herrera dukra. Ji kvapą 212 apibūdino kaip provokuojantį, gaivų, bet turtingą aromatą. Pavadinimas – 212 – tai Carolina Herrera mylimo Niujorko telefonų numerių kodas. Skirtas jaunoms moterims kvapas 212 – šiuolaikiškas, charizmatiškas, miestietiškas, išskirtinis kaip ir pats Niujorkas.

Sudedamosios dalys
Apelsinų žiedai, mandarinai, kaktusų žiedai, japoninės kamelijos, bergamotės, baltosios lelijos, gardenijos, frezijos, jazminai, rožės, santalai, muskusas.

Kvapas
Nesenstantis, tinkamas visais metų laikais.

Carolina Herrera 212 Sexy Eau de Parfum

Šis gundantis mandarinų, bergamočių, rausvųjų pipirų, gėlių žiedlapių, gardenijų, vos juntamas cukraus vatos bei šilto muskuso kvapo derinys įkūnija Carolina Herrera moters troškimą sugundyti per patį pirmą netikėtą susitikimą.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, bergamotės, rausvieji pipirai, gėlių žiedlapiai, gardenijos, cukraus vata, santalai, muskusas 212, vanilė.

Kvapas
Šiltas, gundantis, žavus.

Carolina Herrera Chic Eau de Parfum

Carolina Herrera sukurti kvapą Chic įkvėpė taip garbinamas moterų grožis ir menas. Chic – tai išskirtinės gaivos ir rafinuoto jausmingumo aromatas, skirtas moterims, kurios tiesiog negali pakęsti standartų.

Sudedamosios dalys
Bulgarinių rožių žiedai, rausvosios frezijos, mandarinai, apelsinų žiedai, santalai, vanilė, baltasis muskusas.

Kvapas
Elegantiškas ir aistringas.

Views All Time
Views All Time
2126
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!