Lancome

Kompaniją Lancome 1935 m. įkūrė kosmetikas ir parfumeris Armand Petitjean, kuris visą savo gyvenimą paskyrė kosmetikos gaminių, skirtų moterų grožiui puoselėti, kūrimui. Armand Petitjean didžiausia svajonė buvo kiekvieną moterį paversti nuostabia ir kerinčia būtybe. Būtent šiai svajonei įgyvendinti jis ir įkūrė kompaniją Lancome, pasamdė pačius geriausius specialistus ir skyrė daug dėmesio moksliniams tyrimams. Kompanijos Lancome įkūrėjas įkvėptas aistros kvapams 1935 m. ryžosi drąsiam žingsniui: pristatė pirmuosius net penkis skirtingus kvepalus. Matyt, šiam žingsniui įtakos turėjo ir tai, kad jis buvo mokinys žymiojo Franсois Coty. Kvepalai „Tropiques“, kvepalai „Tendres Nuits“, kvepalai „Kypre“, kvepalai „Bocages“ užkariavo daugelio širdis, taip kaip ir legendiniai kvepalai „Magie“. Beveik visus kvepalų buteliukus sukūrė žymus dailininkas Georges Delhomme. Šiandien šio dalininko kurti buteliukai yra kolekcionierių svajonė. 1936 m. kompanija Lancome pristatė žymųjį kremą „Nutrix“, kuris puikiai regeneruoja ir maitina odą, o 1955 m. veido odos priežiūros liniją, kurios kosmetikos gaminių sudėtyje yra jūrų vandens, praturtinto jūrų augalais ir oligoelementais. Puikios šių kosmetikos gaminių savybės padėjo išgarsėti kompanijai Lancome visame pasaulyje. Amžinas grožis – tai kiekvienos moters siekiamybė. Kompanijos Lancome geriausi specialistai dirba ir kuria tam, kad įgyvendintų šią svajonę.

Lancome Magnifique Eau de Parfum

Garsių parfumerijos meistrų Olivier Crespo ir Jacques‘o Cavallier kūrinys Lancome kvapas Magnifique – šiltas ir kartu rafinuotas, dvelkiantis rožėmis ir šafranais. Kvapas Magnifique buvo pristatytas žodžių žaismu pagrįsta fraze: „You are unique, you are magnifique” („Tu – unikali, tu – nuostabi”). Magnifique širdies natos yra net dvi rožės – amžinasis moteriškumo simbolis. Bulgarinės rožės – kaprizingos, bet gaivios tarsi švieži vaisiai. Prancūzinės rožės kvapui suteikia retumo, jausmingumo ir prabangos. Tačiau… moderni moteris – ne lepi rožė. Jos stiprybei pabrėžti parfumeriai ir pasitelkė retą sudedamąją dalį – nagarmotą. Ajurvedos tėvynėje Indijoje Nargamothos eterinis aliejus – tradicinė priemonė: ja ir gydoma, ir kvepinamasi, ir patalpos smilkomos. Indijoje Nargamothos eterinis aliejus išgaunamas iš viksvuolių šeimos augalo šakniastiebių.
 
Sudedamosios dalys 
Nagarmota, šafranai, cinamonas, bulgarinės rožės, prancūzinės rožės, jazminai, santalai, kvapieji auksbarzdžiai.

Kvapas
Žadinantis aistrą, romantiškas, išskirtinis.

Lancome O De Lancome Eau de Toilette

Raižytame kolonos formos flakone glūdintys O De Lancome apgaubia švelniu, gaiviu ir seksualiu kvapu, tarsi sklindančiu iš žalumynuose skendinčios sodo altanos.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, citrinos, mandarinai, bazilikai, rozmarinai, kalendros, sausmedžiai, jazminai, santalai, kvapieji auksabarzdžiai, sodinės briedragės, gauruotieji švitrūnai.

Kvapas
Švelnus, gaivus, seksualus.

Lancome Hypnose Eau de Parfum

Šie kerintys rytietiški kvepalai skirti žavingai moteriai, kurios elgesys stulbina ir intriguoja. Hipnotizuojančiam Hypnôse žavesiui neįmanoma atsispirti, jis neturi nei pradžios, nei pabaigos. Prašmatnus flakonas – tarsi iš stiklo išrėžtas papuošalas, kurio briaunos nuostabiai žėri šviesoje. Kiekviena Hypnôse pasikvėpinusi moteris kvepės skirtingai priklausomai nuo dienos, jos būdo ir galios žavėti. Hypnôse kvapas atskleidžią ypatingą moteriškumą ir ilgai žadina geismą.

Sudedamosios dalys
Pasifloros, vanilės, kvapieji auksabarzdžiai, arabiniai jazminaičiai.

Kvapas
Rytietiškas, užburiantis, nepaprastai moteriškas, žadinantis geismą.

Lancome Tresor Eau de Parfum

1990 m. pristatyti Tresor buvo kuriami daugiau nei 10 metų ir yra vieni žinomiausių ir mėgstamiausių kvepalų pasaulyje. Juos sukurti įkvėpė nepaprastai jaudinanti finalinė kino filmo „Kasablanka“ scena.
Tresor yra gilios meilės ir atsidavimo simbolis. Šie žavaus romantiško kvapo kvepalai kiekvieną jais besikvėpinančios moters gyvenimo akimirką daro ypatingą. Jie skirti moteriai, kuriai meilė yra didžiausias turtas, kurios visas moteriškumas atsiskleidžia tik tuomet, kai jos širdis virpa iš meilės tik jam vieninteliam.

Sudedamosios dalys
Rožės, pakalnutės, alyvos, abrikosų žiedai, vanilė.

Kvapas
Romantiškas, sodrus, žadinantis geismą ir jausmus.

Lancome Attraction Eau de Parfum

Stulbinantis itin moteriškas ir lengvas Attraction kvapas apsuka galvas. Tai išties universalūs kvepalai, kuriais kvėpintis – tikras malonumas!

Sudedamosios dalys
Vilkdalgiai, pačiuliai, jazminai, gardenijos, kvapiosios kanangos, ambra, vanilė, kedrai.

Kvapas
Šiltas, lengvas, romantiškas.

Lancome Miracle Eau de Parfum

Šiuolaikiški. Rafinuoti. Sklidini šviesos ir ramybės. Atskleidžiantys vidinę moters šviesą ir išryškinantys jos natūralų grožį. Miracle skirti moteriai, kuri žadina geismą būdama tokia, kokia yra. Ji žino, kokia yra, ir išlaiko eleganciją bei ramybę. Ji tiki gyvenimo ir savo intuicijos galia, tiki, jog jos jausmai nemeluoja. Ji pasitiki ateitimi, ir ateitis priklauso jai, nes su ja nėra nieko neįmanomo. Kiekviena nauja diena yra tarsi pirmoji jos gyvenime, nes ji leidžiasi užvaldoma šviesos, kad kasdien gimtų iš naujo. Jos protas yra stiprus, ir ji žino, jog jos ryžtas vienintelis gali padaryti bet kokį stebuklą įmanomą.

Miracle atskleidžia pasaulio grožį ir suteikia galios daryti stebuklus kiekvieną dieną.

Sudedamosios dalys
Ličiai, frezijos, magnolijos, imbierai, pipirai, jazminai, muskusas, ambra.

Kvapas
Šiuolaikiškas, rafinuotas, suteikiantis ypatingos galios.

Lancome Miracle Forever Eau de Parfum

Naktį nušviečiantys kvepalai Miracle Forever skirti patyrusiai ir veržliai moteriai, kuri ima iš gyvenimo viską ir turi galios pati kurti savo likimą.

Sudedamosios dalys
Žvaigždanyžiai, juodieji serbentai, migdolų žiedai, bijūnai, pakalnutės, heliotropai, mimozos, vanilės, kedrai, pačiuliai, ambra, smilkalai.

Kvapas
Gaivus, žadinantis geismą, provokuojantis, naktinis.

Views All Time
Views All Time
2396
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!