Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (39 dalis) Guerlain

Guerlain

„Kvepalai – tai plonytė linija tarp moters ir pasaulio“ – teigė Jean-Paulas Guerlainas (Jean-Paul Guerlain). Jean-Paulas Guerlain gimė Abvilyje (pranc. Abbeville), jo tėvas buvo amatininkas, matyt, tai ir pastūmėjo jaunąjį Jean-Paulas Guerlain kibti į mokslus. Mokytis chemijos mokslo paslapčių jis išvyko į Angliją, o sugrįžęs į Prancūziją apsistojo Paryžiuje. 1828 m. Jean-Paulas Guerlain atidarė butiką (Boutique) tame pačiame pastate, kuriame šiandien yra įsikūręs viešbutis „Le Meurice“. Iš pat pradžių Jean-Paulas Guerlain prekiavo įvairiais gaminiais, atvežtais iš Anglijos, tačiau netrukus jis ėmė įgyvendinti savo idėjas ir kurti kvepalus skirtus tik konkretiems asmenims. Pavyzdžiui jis sukūrė žymiam rašytojui Onorė de Balzakui skirtus kvepalus. Po Jean-Paulas Guerlain mirties 1864 m. kompanijos veikla buvo padalinta dviems jo sūnums. Nuo to laiko, kai Jean-Paulas Guerlain atidarė butiką buvo sukurta daugiau nei 600 kvepalų, žinomiausi iš jų: kvepalai „Jicky“, „L’Heure Bleue“, „Shalimar“ (buvo sukusrti 1925 m. ir perkami iki šiol), „Mitsouko“, „Habit Rouge“, „Vetiver“.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette

Straipsniai 1 reklama

Eliziejaus laukai, kuriuose buvo įkurti mados namai GUERLAIN, įkvėpė sukurti kvepalus, įkūnijančius žaismingą Paryžiaus dvasią. Uždegančio nuotaikingo kvapo Champs-Elysees sukurti moteriai, kuri vadovaujasi savo instinktais pasitikėdama savimi ir spontaniškai.

Sudedamosios dalys
Mimozų lapai, rožių žiedlapiai, juodieji serbentai, migdolų žiedai, kinrožių sėklos.

Kvapas
Žaismingas, nuotaikingas.

Guerlain Samsara Eau de Toilette

Jeanas Paulas Guerlainas buvo taip sujaudintas moters, kurios vidinis grožis žadino tylų geismą, jog kaip tik jai sukūrė kvepalus – Samsara. Gundantys rytietiški kepalai, užvaldantys ir svaiginantys, skurti moteriai, kuri įkūnija harmoniją ir dvasingumą. Jazminų kvapas susilieja su šiltu santalų dvelksmu, o vanilės kvapas suteikia šiam deriniui stiprumo.
 
Sudedamosios dalys
Jazminai, santalai, rožės, narcizai, vanilė.
 
Kvapas
Kerintis, puikiai suderintas, žavus.

Guerlain Insolence Eau de Toilette

Šie Maurice‘o Roucel‘o sukurti neįprasto kvapo kvepalai – tai kerinti nauja žibuoklių kvapo interpretacija. Džiaugsmą žadinantį žibuoklių kvapą lydi aviečių dvelksmas, o vos juntamas apelsinų žiedų bei rožių kvapas suteikia stulbinamo sodrumo. Viską vainikuoja geismą skatinantis vilkdalgių ir tongapupių sakų kvapas, dėl kurio šie kvepalai tampa nepaprastai prabangūs.
 
Sudedamosios dalys
Vilkdalgiai, apelsinų žiedai, rožės, žibuoklės, santalai, baltasis muskusas, tongapupės, avietės.
 
Kvapas
Jaunatviškas, įžūlus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *