Givenchy

Mados namų GIVENCHY įkūrėjas Hubertas de Givenchy gimė 1927 m. Prancūzijoje. Kilmingas aristokratas Hubertas de Givenchy 1952 m. atvėrė savo mados namų duris. Pirma kolekcija, sukurta dvidešimt penkerių metų dizainerio, atnešė sėkmę. Elegantiški modeliai, formų tikslumas paliko įspūdį aukštuomenės damoms. Ilgus metus GIVENCHY mados namai buvo prancūziškos elegancijos simboliu, o tai įtakojo ir mados namų GIVENCHY ambasadore įvardijama žymi aktorė Audrey Hepburn, kurios personažai visada vilkėjo Givenchy sukneles. Pats dizaineris pripažįsta, kad dėka šios aktorės, mados namai GIVENCHY tapo žinomi, nes į mados namus ateidavo visos damos, kurios norėjo būti panašios į garsiąją aktorę Audrey Hepburn. Pirmuosius kvepalus „L’Interdit” Givenchy išleido 1957 m., jie susilaukė didelės sėkmės ir tapo parfumerijos verslo pradžia.

Givenchy Amarige Eau de Toilette

Kvepalai Amarige išreiškia jaudulį, kuris apima įsimylėjus iš pirmo žvilgsnio. Jų romantiškas šiluma ir fantazija spinduliuojantis kvapas sukurtas energingai, savimi pasitikinčiai ir spontaniškai moteriai. Sukurti Amarige flakoną įkvėpė palaidinukė, kurią Hubertas de Givenchy sukūrė savo mūzai ir modeliui Bettinai Graziellai.

Sudedamosios dalys
Aitrieji apelsinai, dalbergijos, žibuoklių lapai, citrusai, gardenijos, mimozos, melionai, persikai, slyvos, tongapupės, vanilė.

Kvapas
Romantiškas.

Givenchy Amarige Mariage Eau de Parfum

Ypatinga diena ir nepamirštamos emocijos. 2006–aisiais pasirodę „kibirkščiuojantys” ir jausmus žadinantys kvepalai Amarige Mariage savaip išreiškia nepaprastą įvykį ir tiesiog nepamirštamą vestuvių dieną. Įkūnija laimę ir kiekviena nata atgaivina jausmus ir prisiminimus, apie ypatingą dieną, kurią kiekviena moteris prisimena.

Sudedamosios dalys
Siciliniai apelsinai, bergamotės, magnolijos, egiptiniai jazminai, pačiuliai, melsvasis stirakas, santalai.

Kvapas
Įkvepiantis, jausmingas, žadinantis prisiminimus.

Givenchy Lovely Prism Eau de Toilette

Šis gėlių, vaisių ir žalumynų kvapas skirtas rafinuoto skonio jaunai moteriai. Viskas – nuo malonaus prinokusių vaisių, švelnaus žiedų ir šilto medienos kvapo iki prabangaus į deimantą panašaus sunkaus stiklo flakono – sukelia mergaitiškos energijos pliūpsnį.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, sušalę obuoliai, juodųjų serbentų uogos, obuolių žiedai, magnolijos, bijūnai, gudobelės, vilkdalgiai, santalai.

Kvapas
Moteriškas, jaunatviškas, švelnus.

Givenchy Organza Eau de Parfum

Puikus švelnumo ir žavesio bei pagundos ir rafinuotumo derinys. Pasikvėpinus šiais 1996 m. sukurtasis kvepalais pirmiausia pasklinda sausmedžių ir dalbergijų dvelksmas. Po to apgaubia gardenijų, kvapiųjų kanangų, bijūnų ir tuberozų kvapo šydas, suteikiantis šiems kvepalams savitumo.

Sudedamosios dalys
Sausmedžiai, dalbergijos, gardenijos, kvapiosios kanangos, kedrai, vanilė.

Kvapas
Spinduliuojantis šiluma ir prabanga.

Givenchy Ysatis Eau de Toilette

1985 metais mados namų GIVENCHY pristatytiems moteriškiems kvepalams Ysatis būdingas gaivinantis, rytietiškas ir medienos kvapas. Ysatis skirti kvėpintis dieną.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, sodinės briedragės, rožės, vilkdalgiai, vanilė, gvazdikėliai, ambra.

Kvapas
Gaivinantis, rytietiškas, dieninis.

Views All Time
Views All Time
2101
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!