Ghost

Kompaniją „Ghost” įkūrė talentingoji Tanya Sarne, kuri iki šių dienų žavi mados pasaulį savo neblėstančiu entuziazmu ir neišsenkančia energija. „1984 m. aš papasakojau savo geriausiai draugei, dirbančiai ryšių su visuomene agentūroje, apie savo naują kompaniją, kurią pavadinau „Ghost”. Ir ji atsakė: „Koks baisus pavadinimas „Ghost” (išvertus iš anglų kalbos reiškia „vaiduoklis”), tau nėra net vaiduokliškos vilties sulaukti sėkmės”, – prisimena prekės ženklo „Ghost” įkūrėja Tanya Sarne. Nepaisant įvairių abejonių ir nuogąstavimų, per dešimt metų prekės ženklas „Ghost” sėkmingai įsitvirtino mados pasaulyje. „Aš didžiuojuosi savo kūriniu. „Ghost” – tai ypatingai moteriški drabužiai, atlaikę laiko išbandymus. Aš darau viską, kas įmanoma, kad mano kurti drabužiai tiktų ir patiktų bei suteiktų žavesio visoms moterims, nepaisant jų figūros, ūgio ar amžiaus. Pats didžiausias įvertinimas man – girdėti teigiamus atsiliepimus ir moterų tvirtinimus, kad aš pakeičiau jų gyvenimus… Tai, jog kai kurios iš jų dėka „Ghost” įgavo pasitikėjimo ir atskleidė savo moteriškumą, suteikia visai mano kūrybai prasmę”, – teigė Tanya Sarne. Išskirtinį „Ghost” bruožą, gebėjimą sujungti funkcionalumą ir patogumą su moteriškumu ir elegancija, atspindi ir mados namų „Ghost” pristatyti kvepalai. Ramybe spinduliuojantys „Ghost” kvapai pasižymi subtilumu, švelnumu ir apgaubia šilta aura.

Ghost Cherish Eau de Toilette

Atnešantis džiaugsmą Ghost kvapas Cherish pirmą kartą pasirodė 2005 – aisiais. „Ghost” moteris šiuolaikiškai romantiška, miela ir atvira. Ji nieko nedaro atmestinai, ir jeigu myli, tai myli visa širdimi. Kvapas Cherish sukurtas tam, kad džiugintų, suteiktų malonumą ir atneštų džiaugsmą.

Sudedamosios dalys
Raudonieji greipfrutai, žalieji obuoliai, frezijos, rožės, lotosai, našlaitės, kedras, ambra, muskusas.

Kvapas
Traukiantis, spinduliuojantis, gėlių.

Ghost Sheer Summer Eau de Toilette

Nepaprasti vasaros malonumai. Šypsena veide ir spindinčios akys, atostogų nuotykiai ir linksmybės – visa tai ir dar daugiau įkūnija gėlių ir vaisių kvapas moterims Sheer Summer, pristatytas 2005 – aisiais.

Sudedamosios dalys
Persikai, ananasai, slyvos, kvapieji pelėžirniai, obuoliai, jazminai, frezijos, ambra, muskusas, santalai.

Kvapas
Gėlių ir vaisių, žaismingas, žavus.

Ghost The Fragrance Eau de Toilette

Ghost – tai švelnus ir elegantiškas kvapas moterims, pasirodęs 2000 – aisiais. Švelnus, bet išraiškingas Ghost aromatas sukurtas jausmingoms ir romantiškoms moterims.

Sudedamosios dalys
Rožės, jazminai, ambra, vanilė, persikas, santalai, muskusas.

Kvapas
Jausmingas, romantiškas, švelnus.

Views All Time
Views All Time
2281
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!