Chopard

Chopard – tai žinoma šveicarų kompanija, kuri siejama su prabanga, stiliumi, išskirtinumu ir kokybe. Chopard paprieštaravo Merlin Monro: ne briliantai yra geriausi merginų draugai, o brangus laikrodis su briliantais! Chopard kompanijos istorija prasidėjo mažame Šveicarijos kaimelyje Sonvilje. Būtent čia 1860 m. Luisas-Ulisas Chopardas (Louis-Ulysse Chopard) būdamas 24 metų pradėjo gaminti laikrodžius. 1912 m. Luisas-Ulisas Chopardas (Louis-Ulysse Chopard) nusprendė keliauti per Lenkiją ir Vengriją į Šiaurę, tam, kad užkariautų naujas rinkas. Galiausiai jis pasiekė net ir Rusiją. Kelionė buvo tokia sėkminga, kad užsakymu skaičius sparčiai išaugo. Laikrodžių tikslumas, kokybė ir išskirtinis dizainas padėjo Chopardui tapti žinomu laikrodžių gamintoju. 1960 m. pradžioje Paulis Andre, Chopardo anūkas, nusprendė, kad visą dėmesį ir gamybą reikia sutelkti į juvelyrinių laikrodžių gamybą, kurių rinkoje dar nebuvo. Jis susipažino su Scheufele, vokiečių kompanijos „Eszeha watches” valdytoju, kuris jau 1963 m. nupirko Chopard kompaniją, pasižadėjęs išlaikyti kokybę ir tradicijas žinomos kompanijos. Nuo to laiko Choprad kompanija sėkmingai augo užimdama vis naujas rinkas. 1977 m. buvo pristatyta kolekcija „Happy Diamonds”, sulaukusi didžiulės sėkmės, o 1990 m. buvo sukurtas laikrodis „Casmir” ir prabrangių papuošalų kolekcija. Pirmieji kvepalai „Casmir” pasaulį išvydo kitais metais, po „Casmir” kolekcijos pristatymo. Nuolat siekti tobulumo, kurį atspindi kokybė, unikalaus dizaino – tai Chopard kompanijos filosofija.

Chopard Madness Eau de Parfum

Kvapas Madness traukia tarsi magnetas ir nepalieka abejingų. Nuostabios formos flakone slypi išties prabangūs kvepalai. „Daugiabriaunis” aromatas Madness kaip ir prašmatnūs Chopard laikrodžiai iš baltojo aukso su tviskančiais briliantais paverčia kiekvieną moterį žvaigžde.

Sudedamosios dalys
Rausvieji pipirai, ličiai, kinrožės, cukraus vata, rožės, juodoji dalbergija.

Kvapas
Žadinantis geismą, tinkantis kvėpintis dieną ir vakare, romantiškas.

Chopard Pink Diamond Eau de Toilette

CHOPARD sukurti kvepalai Wish Pink Diamond keri nuostabiu vaisių kvapu, supintu iš mandarinų, kriaušių, rožių, akantų, abrikosų, frezijų, ambros, santalų ir muskuso dvelksmo. Šie kvepalai galėtų būti nepaprasta dovana bet kokia proga.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, kriaušės, rožės, akantai, abrikosai, frezijos, ambra, santalai, muskusas.

Kvapas
Teikiantis energijos, žadinantis spontaniškumą.

Views All Time
Views All Time
2199
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!