Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda”, bendradarbiaudama su ilgamečiu „Metų interjero” organizatoriumi www.interjeras.lt skelbia konkursą jauniems interjero dizaineriams ir kviečia sukurti originalius interjero projektus „Žirmūnų namų” butams.

„Šiuo konkursu norime paskatinti jaunuosius kūrėjus pristatyti savo idėjas visuomenei ir įgyvendinti jas realybėje. Konkursui specialiai parinkome keturis vienodo išplanavimo butus, kad kartu su interjero specialistais galėtume žmonėms parodyti, jog vienodo išplanavimo butas gali atrodyti visiškai skirtingai ir priklauso tik nuo pasirinktų kūrybinių sprendimų”, – konkurso sumanymą pristatė UAB „MG Valda” direktorė Sigita Survilaitė – Mekionienė.

Anot jos, konkurso dalyviams specialiai taikomas amžiaus apribojimas. „Konkurso dalyvių amžių apribojome iki 35 metų, kad jauni menininkai nebijotų teikti savo idėjų ir nemanytų, jog konkursuose visuomet nugali tik dešimtmečiais savo patirtį matuojantys profesionalai. Neabejojame, kad ir jauni interjero dizaineriai turi svarių, įdomių, racionalių ir originalių sumanymų. Be to, tai puikus būdas per savo darbus pristatyti save”, – pasakojo S. Survilaitė – Mekionienė.

Tris konkurso nugalėtojus rinks šešių asmenų komisija, sudaryta iš kompetentingų architektų, interjero dizainerių bei „MG Valdos” specialistų, o vieną nugalėtoją bus patikėta išrinkti visuomenei internetinio balsavimo būdu ir būsimiesiems gyventojams, jau įsigijusiems butus „Žirmūnų namuose”. Konkurso laimėtojai bus apdovanoti 4000 litų piniginiais prizais, o kiekvieno iš jų projektas – įgyvendintas realybėje.

„Spalio mėnesį paaiškės keturi konkurso nugalėtojai, kurių butus įrengsime ir organizuosime atvirų durų dienas „Žirmūnų namuose”, kad kiekvienas susidomėjęs galėtų įvertinti įrengtus butus, pasirinktų sau patinkantį stilių ar pasisemtų interjero idėjų savo namams, – pasakojo S. Survilaitė – Mekionienė.

Apie bendrovę „MG Valda”

UAB „MG Valda” vysto biurų, komercinės bei gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto projektus ir priklauso koncernui „MG Baltic”. Šiuo metu įmonė vysto gyvenamųjų namų projektus sostinės Antakalnio rajone – „Antakalnio terasos” ir „Žirmūnų namai” Žirmūnų mikrorajone.

Views All Time
Views All Time
2459
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!