Dažnai tenka pačiam sau ar kitiems užduoti klausimą: kuo skiriasi JAV ir Rusijos vykdomos politikos įgyvendinimas? Tarp įvairių galimų atsakymų vienas yra akivaizdus – JAV dažniausiai politines problemas sprendžia (dažniausiai efektyviai ir greitai) joms iškilus, o Rusija joms ruošiasi dešimtmečiais.

Vilniaus miesto šilumos tinklus išnuomojant vadinamai Prancūzų kompanijai, į Vilnių buvo atsiųstas Prancūzijos kompanijos atstovas, kuris sovietų laikais buvo baigęs Maskvos tarptautinių santykių universitetą, po to vykdęs KGB-tų užduotis buvusioje Rytų Vokietijoje. Tas pats asmuo lankėsi visuose Rytų Europos sostinėse, kur buvo nuomojamos (ar parduodamos) energetinės kompanijos. Tai buvo žinoma Lietuvos Valstybės saugumo departamentui, bet jie nesiėmė jokių veiksmų. Tai tapo žinoma ir man, o kadangi ruošiausi šiuos faktus paviešinti prieš išnuomojant KGB-istų statytiniams Vilniaus šilumos tinklus, tai prieš mane ir mano aplinkos žmones buvo pradėta neregėto masto šmeižto kompanija, skelbiant suklastotus įrašus, faktus, duomenis. Išnuomavus Vilniaus šilumos tinklus, visa ši šmeižto kompanija savaime neteko prasmės (nebent koks nesusipratėlis ją prisimindavo) ir buvo nutraukta taip pat staigiai, kaip pradėta.

Į kovą dėl Vilniaus šilumos tinklų nuomos buvo įsijungusi Prancūzų ambasada, kuri gerai žinojo, kad už viso to stovi KGB-istų statytiniai, bet jų tikslas buvo verslas ir pinigai bet kokiomis priemonėmis.

Po sovietų valstybės žlugimo, KGB-istų paslaugomis naudojosi daugelis užsienio kompanijų. Tai buvo savotiškas verslo garantas.

Vilniaus šilumos tinklais nebuvo pasitenkinta. Pagaliau tai buvo tik didelio plano dalis – po to buvo kuriamos verslo grupės, kurios užsiimtų namų administravimu ir priežiūra. Būtent ši veikla garantavo galimybę į visos ,,valstybės” valdymą – veikti kiekvienoje savivaldybėje. Ir ne tik verslo srityje, bet ir papirkinėjant politikus, valdininkus, renkant apie juos ,,kompromatus” ir panašiais būdais užvaldant Valstybės pagrindus. Piliečiai ,,surišti” komunalinių paslaugų pinigais ir amžinomis ,,komunalinėmis” skolomis, o vietinė valdžia – ,,kompromatais” ar kita nelegalia įtaka vietiniams politikams.

Politika nebuvo palikta nuošalyje – pirktos visos partijos, bet daugiausia ,,įdėta” į konservatorius. Šiandien tai atsiperka su kaupu.

Daugiabučių namų renovacija – tai tik pradžia. Reikėjo vietoje rusų dujų vamzdžio(.,,Gazpromo”) įtakos mažėjimo didinti įtaką energetikoje, kuri šį ,,vamzdį” pakeis. Todėl Rubikono KGB-istinės įmonės pradeda veiklą alternatyvioje energetikoje – biokuro katilinių statybų sektoriuje.

Konservatorių valdžia labai dėkinga, nes dalis yra „paimti” kompromatu, dalis net tiesiogiai dirbę Rubikono KGB-istinėse įmonėse, dalis yra buvę KGB-istai, o dabar užimantys aukštas pareigas LR Seime ar Valstybės valdymo aparate.

Iš esmės tai vieša informacija, kaip sakoma liaudyje: ,,vieša paslaptis”.

Taip Prancūzijos firmos rankomis, jų samdytų KGB-istų pastangomis, buvo sukurta Rubikoninė KGB-istinė firmų imperinė sistema, dirbanti ir realizuojanti svetimos valstybės interesus.

Mus pardavė. Netikite? Ir gerai, nes gyventi iliuzijose žymiai lengviau ir patogiau. Tik žinokite: rusai šį kartą atėjo ne su tankais, nes laikmetis reikalauja kitų formų ir kelių. Jie tam rengėsi seniai ir kruopščiai, ko nepasakysiu apie JAV,beje, eilinį kartą prižadėjusiai ginti, bet vėl mus apgavusiai t.y. susitarusiai su Rusija dėl mūsų ateities mums net nežinant.

Mums palikta teisė naudoti ES ar NATO atributika, rengti įvairias konferencijas ar šnekėti kaip nepriklausomai Valstybei ir net būti ES ar NATO nare. O kas nuo to keičiasi?

Views All Time
Views All Time
2557
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!