Tomo Cruise’o (Tomo Kruzo), Johno Travoltos (Džono Travoltos) ir Lisos Marie Presley (Laizos Mari Presli) Scientologų Bažnyčia įkurta remiantis satanisto mokymu, tvirtina rašytoja Camille Paglia (Kamil Palija).

Scientologų Bažnyčią, kuriai taip pat priklauso Hilary Swank (Hilari Svonk) ir Juliette Lewis (Džuliet Liūis), įkūrė mokslinės fantastikos rašytojas Ronas Hubbardas (Ronas Habardas).

Kaip savo straipsnyje Bostono universiteto žurnale “Arion” rašo C.Paglia, R.Hubbardas daugelį idėjų pasiskolino iš prieštaringai pagarsėjusio satanisto Aleistero Crowley (Alistero Kroulio).

C.Paglia rašo: “Hubbardas su Crowley susitiko pastarojo šventykloje Los Andžele 1945 metais. Hubbardo sūnus pasakojo, kad Hubbardas sakėsi esąs Crowley įpėdinis: Hubbardas jam sakė, kad scientologija užgimė tą dieną, kai mirė Crowley”.

Straipsnyje teigiama, kad kai kurie scientologų ritualai yra išgalvoti A.Crowley. Vis jie skirti išvaduoti pasekėjus iš kaltės jausmo. Taip pat rašoma, kad A. Crowley propagavo visišką seksualinę laisvę, įskaitant orgijas ir zoofiliją.

A.Crowley mirė 1947-aisiais, o praėjus daugeliui metų po jo mirties jo pasekėjų buvo net daugiau, nei jų pritraukė R.Hubbardas, kuris Scientologų Bažnyčią įkūrė 1954-aisiais.

“Crowley įtaka 7-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 8-ajame dešimtmetyje buvo didžiulė. Jo veidas buvo ant “The Beatles” plokštelės “Sgt. Pepper” aplanko”, – rašo C.Paglia ir priduria, kad kai kas mano, jog pirmoji albumo eilutė “Tai buvo prieš 20 metų šiandien” (It was 20 years ago today ) yra užuomina apie metus, kai mirė A.Crowley.

Tarp kitų A.Crowley gerbėjų yra Ozzy Osbourne’as (Ozis Osbornas), savo pirmajame soliniame albume jam paskyręs visą dainą.

Apie A.Crowley ir jo kultą “Aurora aurea” (Auksinė aušra) ankstyvojoje savo dainoje “Quicksand” užsimena Davidas Bowie (Deividas Bouvis), o Jimmy Page’as (Džimis Peidžas) iš “Led Zeppelin” nusipirko A.Crowley namus Škotijoje – Bouleskin Hausą.

Views All Time
Views All Time
214
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!