“aham sarvasya prabhavo
mattah sarvam pravartate
iti matva bhajante mam
budha bhava-samanvitah”

(Bhagavad-Gita 10 – 8)

Sveiki!

Hare Krišna… Daugelis apie juos šneka, tačiau mažai kas iš tikrųjų ką nors apie juos žino. Daugumai tai svetima ir keista pasaulėžiūra, kurios šaknys siekia tolimąją Indiją, paslaptingą jogų ir fakyrų žemę… Šie puslapiai yra tarytum vartai į visa tai. Juose jūs rasite daug informacijos apie tradiciją, kurią atstovauja Hare Krišna judėjimas. Galėsite susipažinti su šios tradicijos istorija ir dabartimi, jos filosofija ir praktika – dvasiniu palikimu, kuris aidi iš senųjų išminčių raštų ir kurį jie paliko visos žmonijos labui.

Tie, kurie domisi senosios Indijos civilizacija, čia galės rasti daugybę detalios informacijos apie kiekvieną jos aspektą. Studijuojantys gretinamąją filosofiją ar religiją galės giliau pažvelgti į Indijos dvasinio palikimo prasmę. Sociologams ir antropologams bus pateiktas praktinis taikingos ir moksliškai organizuotos Vedų visuomenės modelis. Galiausiai tiems, kurie ieško dvasinių įžvalgų, šios žinios atvers paprastą ir tiesų kelią į savęs ir Dievo suvokimą.

Visi mes ieškome Krišnos.

Kai kas to nesupranta, tačiau taip yra.

KRIŠNA yra DIEVAS, viso to, kas egzistuoja, šaltinis, viso to, kas buvo, yra ir bus, Priežastis.

DIEVAS begalinis, todėl JIS turi daugybę vardų:

Alachas – Buda – Jehova – Rama: Visi yra KRIŠNA, visi yra VIENA.

Dievas nėra abstraktus. Yra asmeninis ir beasmenis Dievo aspektai, tačiau jie kyla iš AUKŠČIAUSIOS, AMŽINOS, kupinos PALAIMOS ir ŽINOJIMO Dievo asmenybės. Lygiai kaip vienas vandenyno lašas turi visas vandenyno vandens savybes, taip ir mūsų sąmonė turi visas DIEVO sąmonės savybes. Tačiau dėl mūsų susitapatinimo ir prisirišimo prie materialios energijos (fizinio kūno, juslinio pasitenkinimo, materialaus turto, ego ir t.t.) mūsų tikroji TRANSCENDENTINĖ SĄMONĖ yra užteršta, tarytum nešvarus veidrodis, kuris negali tyrai atspindėti tikrovės.

Per daugybę gyvenimų mūsų prisirišimas prie LAIKINUMO vis augo. Šį laikiną kūną, mėsos ir kaulų maišą, mes laikome savo tikrąja tapatybe ir priimame šią laikiną situaciją kaip galutinę ir vienintelę tikrovę.

Visais laikais, didieji IŠMINČIAI ir ŠVENTIEJI buvo gyvas įrodymas, kad ši amžinoji DEIVIŠKOJI SĄMONĖ yra prieinama kiekvienam. Kiekviena siela yra potencialiai dieviška.

Krišna sako Bhagavad Gitoje: “Nurimęs savyje, išsilaisvinęs nuo visų materialių nešvarumų, jogas pasiekia aukščiausios laimės būseną bendraudamas su Aukščiausiąja Sąmone” (VI, 28)

JOGA (mokslinis savęs ir Dievo suvokimo metodas) yra procesas, kurio pagalba mes apvalome savo sąmonę, išvengiame tolesnio užsiteršimo ir pasiekiame tobulą SĄMONINGUMO ir PALAIMOS būseną.

Jei Dievas yra, aš noriu Jį pamatyti. Nėra pagrindo kažkuo tikėti be įrodymų. Krišnos sąmonė ir meditacija yra metodas, kuris tau iš tikrųjų padės patirti DIEVĄ. Tu gali iš tikrųjų JĮ pamatyti, JO klausytis, su JUO žaisti. Galbūt tai skamba fantastiškai, tačiau Jis iš tiesų yra čia, šalia tavęs.

Yra daug jogos kelių: Radža joga, Gjana joga, Hatha joga, Kriya joga, Karma joga, Bhakti joga. Visi jie patrvirtinti šių metodų MOKYTOJŲ.

BHAKTIVEDANTA SVAMIS, kaip nurodo pats jo titulas, yra BHAKTI jogos, t.y. atsidavimo ir meilės jogos mokytojas. Kiekvieną darbą, žodį, mintį aukodamas DIEVUI ir giedodamas JO Šventuosius Vardus, atsidavęs DIEVO pasekėjas greitai išsiugdo Dievišką samonę.

Giedant:
Hare Krišna, Hare Krišna
Krišna Krišna, Hare Hare
Hare Rama, Hare Rama
Rama Rama, Hare Hare
būtinai pakylama iki KRIŠNOS sąmonės. (Tik paragavus pyrago galima įsitikinti, kad jis skanus!)

Viskas ko tau reikia tai Meilė (Krišna) Hari Bol.

Džordžas Harisonas 31/3/1970

Views All Time
Views All Time
4543
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!