35 tūkstančiai bilietų buvo parduoti per pirmąsias prekybos 5 valandas į vienintelį legendinės sunkaus roko grupės “Metallica” pasirodymą Rytų iš Šiaurės Europoje.

Bilietai į birželio 13 d. Taline įvyksiantį “Metallica” koncertą buvo pradėti pardavinėti pirmadienį, kovo 20 dieną, 10 val. ryte Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje.

Likus kelioms valandoms iki bilietų kasų atsidarymo Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Suomijoje prie jų išsirikiavo didžiulės žmonių eilės, o likus kelioms minutėms iki 10 val. ryto gerbėjų antplūdžio neišlaikė Estijos “Piletilevi” ir Latvijos “Bilesuserviss” kompiuteriai.

“Tai buvo kažkas tokio, ko mes iki šiol nematėme, – sako bilietus į “Metallica” koncertą Estijoje platinančios kompanijos “Piletilevi” atstovas Jaanus Beilmann. – Tūkstančiai žmonių vienu metu pradėjo užsakinėti bilietus internetu, taip pat buvo tūkstančiai užklausimų iš mūsų bilietų pardavimo punktų ir sistema Estijoje bei Latvijoje paprasčiausiai neišlaikė. Darome viską, kad elektroninė bilietų pardavimo sistema būtų sutvarkyta kaip galima greičiau, tačiau šiandien turiu prašyti latvių ir estų neužsakinėti bilietų į “Metallica” koncertą internetu”.

Iš viso į “Metallica” koncertą Taline planuojama parduoti 60 tūkstančių bilietų.

1981 metais susikūrusi “Metallica” tapo viena iš garsiausių ir sėkmingiausių grupių, turinti didžiulę gerbėjų armiją. Pasaulyje parduota daugiau nei 93 milijonai “Metallica” albumų, daugiau nei 40 valstybių jos albumai tapo auksiniais arba platininiais. Grupė yra laimėjusi 7 “Grammy”, 2 “American Music”, 2 “MTV Video Music”, VH1 ir daugybę kitų apdovanojimų. Paskutinis “Metallica” albumas “St Anger” tapo geriausiai parduodamu albumu 30-yje pasaulio valstybių.

Apšildančiomis koncertą Taline grupėmis “Metallica” pasirinko Velso kompaniją “Bullet for My Valentine”, ir Estijos atlikėjus “Pedigree” bei Tanel Padar & The Sun, taip sudarydama gerbėjams galimybę per vieną dieną pamatyti keturių grupių “minifestivalį”.

Views All Time
Views All Time
2566
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!