(Uždarytas)

Dėmesio visiems, kurie pasiilgote tikrai šauniai praleisto laiko tikrame klube. Jūsų laukimas baigėsi – Vilniaus senamiestyje (Vokiečių g. 2) liepos 11 d. 21 val. atsidarė naktinis klubas “Terminalas”. Tai ne reklaminis triukas – tokio klubo Lietuvoje iš tiesų dar nebuvo. Tai 1400 kvadratinių metrų užimantis ir iki 1500 žmonių talpinantis klubas su restoranu bei šokių sale, dirbantis beveik kiaurą parą (nuo 11val. ryto iki 5 val. kitos dienos ryto).

“Terminalas” yra gera naujiena muzikos ir šou mėgėjams. Kiekvieną dieną “Terminale” nuo 21 valandos veikia šokių – renginių – koncertų salė, kurios garso sistemos projektą specialiai šiam klubui sukūrė firma “Proline”, naudodama visiems pasaulio profesionalams puikiai žinomos firmos “Bell” elementinę bazę. Kad šėlsmui nieko netrūktų – salė aprūpinta moderniausiomis firmų “Coef” bei “SGM” šviesos sistemomis, žaismingumo atmosferai suteiks ypač galingi firmos “Martin” prietaisai. “Terminale” jūsų laukia visų laikų geriausia Lietuvos bei užsienio muzika, muzikiniai teminiai vakarai, populiariausių lietuvių grupių bei užsienio žvaigždžių koncertai, diskotekos, kuriose publiką kiekvieną vakarą linksmina geriausi didžėjai.

“Terminalas” yra gera naujiena pilvo vergams. Restorano virtuvė dirba visą laiką, tad pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti (ir gauti ne užkandžių, o tikrai solidžių lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalų) čia galima bet kuriuo paros metu.

“Terminalas” yra gera naujiena mėgstantiems paganyti akis į dailius kūnus. Nors klubas neketina varginti įgrįsusiais kasdieniniais striptizo ar “go-go” merginų pasirodymais, tačiau nei nuogų kūnų, nei kraują kaitinančių renginių netrūks. Bus rengiami proginiai teminiai erotikos vakarai ir vaikinams, ir merginoms, kuriuose erotikos pakaks, tačiau ji nebus paversta beskonybe.

“Terminalas” yra gera naujiena verslininkams bei miesto svečiams. Šio klubo restorane tikrai neteks raudonuoti prieš jūsų pasikviestus svečius iš užsienio dėl nerangaus aptarnavimo ar angliškai, vokiškai bei rusiškai nesuprantančių padavėjų. Verslininkai gali nenuogąstauti dėl pernelyg garsios muzikos bei lankytojų spūsties – dalykiniams pietums “Terminalas” siūlo jaukią aristokratišką aplinką (pakankamai izoliuotą), kur nekliudomi galėsite pietauti, rengti gamybinius posėdžius ar uždarus banketus.

“Terminalas” yra gera naujiena romantikams, norintiems pasilinksminti netradicinėje aplinkoje. Klubo patalpose esti rūsių, išlikusių nuo šešiolikto amžiaus pradžios bei turinčių renesanso ir baroko epochų bruožų. Rūsiai jaukiai įrengti kaip restorano salės, tačiau jų sienos bei erdvės paliktos autentiškos. Nors šių patalpų pastatymo laikas istorijoje tiksliai nėra užfiksuotas, tiksliai žinoma, kad jos 1739 metais buvo parduotos Lenkijos dvaro šambelionui Paškevičiui. 1806 metais dabartinis “Terminalas” aprašomas kaip krautuvių kompleksas. Šioms patalpoms teko pabūti vyriausiojo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės tribunolo patalpomis, Lietuvos iždo nuosavybe, vaistine, vėliau – dvasininkų misionierių namais, Sankt Peterburgo tarptautiniu komerciniu banku, devynioliktame amžiuje buvo laikomas vienu gražiausių pastatų Vilniuje, jo koridoriais vaikščiojo net tokių garsių dinastijų, kaip Chodkevičiai ir Pacai, atstovai.

Ir dar – “Terminalo” kainos tikrai neišgąsdins ir nunubaidys nė vieno. Taigi kiekvieną dieną laukiame jūsų sostinės senamiesčio širdyje – Vokiečių g. 2. Už pažintį!

Views All Time
Views All Time
2916
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!