VASARIO 14 DIENĄ, ŠEŠTADIENĮ
KLUBE “ TANGO ARENA “, JASINSKIO G. 14 , VILNIUJE
AUSTRALIJOS, RUSIJOS IR LIETUVOS DIDŽĖJAI
BEI MUZIKANTAI

6-asis “Techno Valentino” su nauja koncepcija – CLUB WEAR

Per praėjusius metus šokių muzikos rinka Lietuvoje labai pasikeitė, atidaryta naujų klubų, kurie tapo gausiai lankomomis pasilinksminimo vietomis, veikiančiomis beveik kasdieną.

Kiekviena vieta prisijaukino “savo” publiką, lepindama ją renginiais, akcijomis ir dėmesiu.

Akivaizdu, kad masiniai renginiai nebėra tokie aktualūs, kaip prieš trejetą – penketą metų, todėl solidaus amžiaus sulaukęs renginys “Techno Valentino”, šiemet keičia strategiją ir iš didelių erdvių persikelia į klubines patalpas – naujai atidarytą klubą TANGO ARENA, esantį Jasinskio g. 14 Vilniuje.

Yra kelios svarbios priežąstys kodėl būtent šiame klube vyks tradicinė progresyvios muzikos šventė.

Pirma: kompanija Strokes Temple šiose patalpose prieš keletą metų organizavo pavykusius renginius “ MIKSAS”, čia tilpdavo iki 1000 žmonių.

Antra: klube įsikūrusi vienintelio pramogoms skirto televizijos kanalo Tango TV studija.

Trečia: klubas patogioje miesto vietoje, visiškai naujas ir pakankamai erdvus.

Organizacija “Strokes Temple” siekia išlaikyti elektroninės muzikos renginių dvasingumą, kurį užtikrina vienminčių gretos, o nuo didelio publikos skaitlingumo pažangios idėjos tik nukenčia, – teigia organizacijos vadovas Sigitas – Saga. Šiemet atsisakyta ne tik brangiai kainuojančių patalpų, bei techninės įrangos, bet ir gausybės didžėjų, kurie anksčiau grodavo vos po valandą ar dar trumpiau.

Šį kartą trijų valandų naujos muzikos programą paruoš svečias iš Australijos Rif Raf, jau kelintus metus iš eilės apsilankantis renginyje ir stebinantis nauja veržlia muzika, jis stovėjo vienoje scenoje su Chemical Brothers, Nick Waren, Shpongle ir kt. Jo vadovaujama kompanija “Rif Productions” per praėjusius metus Sidnėjuje organizavo sėkmingus renginius, išleido naujų muzikos įrašų, talkininkavo pasaulinio lygio festivaliui “Eclipse”.

Kitas svečias, didžėjus iš Maskvos – Irokez, dirbęs organizacijose Aerodance, Psychedelic Aura, populiarina progressive, nrg trance, breaks, chillout muziką Rusijoje, talkininkavo organizuojant eilę trance muzikos renginių Maskvoje, šiuo metu groja progressive house ir elastic breaks, Lietuvos publikai šis didžėjus žinomas iš ankstesnių viešnagių.

Kelių valandų muzikinę programą paruošė ir DJ Saga, džiaugdamasis galimybe daugiau pagroti, nei lakstyti su organizaciniais rūpesčiais.

Šventės perliukas prodiuserių Nitro ir Sagos bendras muzikinis projektas “Broken Brothers”, aprėpiantis muziką nuo breaks iki psy disco.

Dvasios įpūs ir panevėžiečių afrikietiškų jumbee duetas “ Dauš’ms “, Akis džiugins salono TomasTattoo modeliai ant nuogo kūno ištapytais piešiniais su renginio simbolika.

Jau įprasta, bet ne paprasta lazerių šou programa, geras garsas, apšvietimas, vaizdo instaliacijos šį Techno Valentino turėtų paversti įspūdinga švente.

Atvykite Vasario 14 dieną, šeštadienį į klubą TANGO ARENA, Jasinskio g. 14, Vilniuje.

Įšankstinių bilietų nebus, renginio vietoje pirmieji bilietai kainuos 25 lt. vėliau brangs iki 35 lt.

Durys atidaromos 20:00 val. Pradžia 22:00 val.

Pabaiga 6:00 val.

Nuotraukos: media.search.lt

Views All Time
Views All Time
4248
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!