Vilniaus miesto savivaldybė ne kartą kreipėsi į Vilniaus apskrities viršininko administraciją su prašymu stabdyti savavališkas statybas Aguonų gatvėje.

Nuo vasaros UAB “Sėnoja” vykdo rekonstrukcijos darbus daugiabučio gyvenamojo namo Aguonų g. 5 kieme. Bendrovė neturi Vilniaus miesto savivaldybės suderintos techninės dokumentacijos ir leidimų statybai. Paaiškėjus, jog leidimą statyboms neteisėtai išdavė ir pratęsė Vilniaus apskrities viršininko administracija, Savivaldybės pareigūnams pareikalavus, leidimas statyboms buvo panaikintas, tačiau bendrovė “Sėnoja” tęsia darbus toliau.

Vilniaus miesto meras ne kartą prašė Vilniaus apskrities viršininko administracijos vadovų atkreipti dėmesį į susidariusią padėtį, taip pat kreipėsi į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją prie Aplinkos ministerijos dėl šios institucijos neveiklumo.

Vilniaus meras Artūras Zuokas įpareigojo Savivaldybės Energetikos ir ūkio departamento pareigūnus kreiptis į Aplinkos ministeriją dėl kvalifikacijos atestatų panaikinimo bendrovės statybininkams, taip pat svarstoma galimybė kreiptis su ieškiniu į prokuratūrą.

Views All Time
Views All Time
4173
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!