Meškio slėpynės

Visi vaikai sėdi užrištom akim vienoje eilutėje.Maždaug už dešimties žingsnių paslėpkite meškį. Po duoto ženklo puola visi vaikai ieškoti meškiuko ir laimi tas, kuris pirmas jį ras. Galima sugalvoti kokį prizą.

Paslaptinga virvė

Ištempkite tarp dviejų medžių ar sienų virvę vaikų pasiekiamam lygyje. Ant jos prikabinėkite visokių daiktų: konkorėžių, vatos, kaspinėlių, kempinių ir, žinoma, supakuotos dovanėles. Kiekvienas vaikas eina palei virvę su užrištomis akimis ir ieško dovanėlės sau.

Nykštukų lenktynės

į stiklines pripilam skanaus gėrimo vaikams. Prie šiaudelių priklijuojame iš skirtingo spalvoto popieriaus iškirptus nykštukus. Naudojamas kauliukas ne su skaičiais, o su spalvomis. Kiekvienas vaikas ridena kamuoliuka. Jei išmetė savo spalvą, tai gali iš savo stiklines tris gurksnius gerti. Laimi tas, kuris pirmas išgėrė

Lagaminas

šis žaidimas yra dviem vaikams. Kiekvienas gauna vienodo dydžio lagaminus ir dežutę su dešimt drabužių. Vaikai atsistoja prie dežučių, lagaminas paguldomas 3-4 žingsniai toliau. Kas pirmas susipakuos viską į lagaminą?
Galima ir kitaip. į didelį lagaminą pridedame įvairiausių drabužių ir paslepiame juose čiulpinuką. Kas pirmas jį ras?

Bokštas

Kiekvienas vaikas gauna tokį patį skaičių kaladėlių iš kurių turi pastatyti bokšta. Kuris yra greitesnis?

Kas gaus sausainį?

Ant stalo sustatome daug tuščių foto juostų dėžučių. į keleta iš jų įdedame mažą sausainį ar guminuką. Vaikai ieško saldumynų vienas po kito imdami po dežutę. Kas rado skanestą, gali jį suvalgyti.

Laimės pagalvės

Ant grindų suguldome šešias pagalves. Po viena pagalve paslepiame dovanėlę. Kiekvienas vaikas gali eiti šituo pagalvių taku ir pakelti viena pagalvę, kurią jis nori. Kažin ar ten yra paslėpta dovanėlė?

Paieška

Nuforografuokite prieš gimtadienį 10 žaislų arba kitokių daiktų. Per gimtadienį paslėpkite šituos daiktus sode arba namie. Vaikai suskirstomi i dvi grupes. Kiekviena grupė gauna po krepšelį sudeti rastiems daiktams bei penkias nuotraukas ir pasiunčiami ieškoti. Kuri grupė greičiau suras visus penkis daiktus?

Žvejyba

Iškerpame iš spalvoto kartono žuvų. Po viena žuvimi užklijuojame žvaigždutę. Ant stalo guli žuvų, kiek vaikų yra. Vaikai kelia paeiliui po žuvį ir ieško žvaigždžių žuvies. Kas ja ras, gali pasiimti sau. Sekančiam ratui, sumaišome žuvis ir paslapčiom įdedame dar vieną zuvį su žvaigžde. Kas prisižvejos daugiausia žuvų.

Indėnai

Iškerpame 4 cm pločio juosteles iš gofruoto popieriaus. Juostelę pritvirtiname kiekvienam vaikui aplink galvą. Sode arba kambaryje paslepiame spalvotų, ilgų plunksnų(gulbės, anties). Vaikai gali tų plunksnų ieškoti, ir užsikišti už juostos. Laimės tas, kas plunksnų susirinks daugiausiai.

Knisliukai

Pripildykite plastmasinę vonelę su popieriaus juostelėmis, gabaliukais, skudurėliais ir kitokiais smulkiais dalykėliais. Po jais paslepiame pliušini meškiuka ar kitokį gerą daiktą. Kas jį pirmas suras?

Dvynukai

šitam žaidimui reikia kiekvienam vaikui po du vienodus žaislus. Vieną vaikas gauna į rankas, o kitą, paslėptą, turi ieškoti. Kas suras pirmas savo dvynukus?

Lobio paieška

Paslėpkite kiekvienam vaikui po dovanėlę kambaryje. Kambarį užtamsinkite, įduokite kiekvienam vaikui po prožektorių ir leiskite kiekvienam susirasti savo lobį.

Pagalvių lenktynės

Du vaikai pasideda ant nugaros po pagalve ir rėplioja kuo greiciau iki tikslo. Kam pagalvė nukrenta, tas turi grįžti į startą ir tada bandyti iš naujo.

Obuolių transportas

Du vaikai atsiklaupia prie starto, priešais juos guli po obuolį. Toliau ištiesiame virvutę kaip tiksla. Kiekvienas vaikas turi repliodamas ridenti su galva obuolį link tikslo. Kas pirmas pasieks tikslą?

Parašė Lijana

Views All Time
Views All Time
4625
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!