| |

“Tele2” SIM korteles pametusiems verslo klientams naująją nemokamai atsiųs greituoju paštu

Telekomunikacijų bendrovė “Tele2”, pirmoji ir vienintelė Lietuvoje, savo verslo klientams, pametusiems ar kitaip netekusiems savo SIM kortelės, naująją nuo šiol nemokamai atsiųs greituoju paštu, tiesiai į darbo vietą. Pamesti ar kitaip netekti SIM kortelės bent kartą yra tekę daugeliui mobiliojo ryšio vartotojų, ir tai visuomet sukelia papildomų rūpesčių. Nuo šiol “Tele2” verslo klientai, prieš tai pranešę apie vagystę ar pamestą kortelę ir taip užblokavę savo numerį, naują kortelę gali užsisakyti paskambinę trumpuoju numeriu 1575 arba 8 684 00212 ir gauti ją neišeidami iš savo biuro. Naują SIM kortelę vartotojas gauna kitą darbo dieną po kortelės užsakymo, prieš tai asmeniškai suderinus pristatymo laiką. Užsakymą atlikti gali tik pats kortelės savininkas, todėl ši operacija yra visiškai saugi. Kortelės užsakymas į darbo vietą yra ypač naudingas užimtiems žmonėms. Ši paslauga svarbi ne tik toliau nuo miesto ar prekybos centro įsikūrusioms įmonėms. Darbuotojams tiesiog patogiau, kai nereikia specialiai dėl naujos SIM kortelės važiuoti iki artimiausios prekybos vietos.

| |

“Tele2” Ispanijoje varžysis dėl mobiliųjų telefonų licencijos

Švedijos ryšių operatorė “Tele2” varžysis su trimis Ispanijos bendrovėmis dėl naujų mobiliojo ryšio licencijų, praneša Ispanijos pramonės ministerija. Ispanijos mobiliojo ryšio rinkoje dominuoja “Telefonica Moviles”, su ja konkuruoja “Vodafone Espana” ir “Amena”. Trys naujos 900 megahercų licencijos suteikiamos, kad sustiprintų konkurenciją rinkoje ir pagerintų paslaugų kokybę kaimo vietovėse. Ketvirtadienio vidurdienį baigėsi paraiškų priėmimo terminas. Paskelbus konkursą balandžio mėnesį Ispanijos pareigūnai sakė, kad įsigijus tik vieną licenciją bus įmanoma teikti mobiliojo ryšio paslaugas visoje šalyje. Konkurso rezultatai bus paskelbti gegužės 26 dieną.

| |

“Tele2” kviečia išsivaduoti iš didelių sąskaitų

Telekomunikacijų bendrovė “Tele2” nuo pat savo atėjimo į rinką įtakojo mobiliojo ryšio kainų kritimą ir toliau laikosi savo kovingos pozicijos, kviesdama vartotojus rinktis pigesnes mobiliojo ryšio paslaugas teikiantį operatorių ir taip neriboti savo bendravimo. Ryšių reguliavimo tarnybos įsakymu visi, keičiantys telefono ryšio paslaugų teikėją, turi teisę išlaikyti senąjį abonentinį numerį. Nuo vasario 1d. viešųjų telefono ryšio tinklų operatoriai ir paslaugų teikėjai užtikrina, kad abonentams numerio perkeliamumas būtų pradėtas vykdyti naudojant centrinę duomenų bazę. Tai reiškia, kad mobiliojo ryšio vartotojai nuo šiol galės be jokių sunkumų rinktis kitą operatorių, siūlantį pigiausias jų poreikius atitinkančias paslaugas. Ekonomistų vertinimu, galima tikėtis nemažos mobiliojo ryšio vartotojų “migravimo” bangos. “Tele2” generalinis direktorius Petras Masiulis mano, kad mobiliojo ryšio kainos Lietuvoje yra per aukštos. “Mes visada siūlėme mažiausias kainas rinkoje ir savo pažadą tęsime, o taip pat daug investavome į paslaugų ir ryšio kokybę, kuri nebenusileidžia konkurentams”, – komentuoja P. Masiulis. Todėl “Tele2” kviečia pasinaudoti per centrinę duomenų bazę pagaliau veikiančia numerio perkėlimo paslauga ir išbandyti bendrovės pasiūlymus.

„Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus
| |

„Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradeda informacinę kampaniją, taip siekdama atkreipti valdžios atstovų ir visuomenės dėmesį į valstybės lėšų švaistymą, vykdant neskaidrius viešuosius pirkimus. Pradėjusi dalyvauti biudžetinių organizacijų skelbiamuose viešuosiuose mobiliojo ryšio paslaugų pirkimuose, „Tele2“ pastebėjo nusistovėjusią subjektyvumo tendenciją, nepagrįstai nepalankią daliai telekomunikacijų rinkos dalyvių. Valstybinėms organizacijoms nesilaikant viešųjų pirkimų ir konkurencijos įstatymų, neoptimalaus paslaugų pasirinkimo pasekmės gula ant mokesčių mokėtojų pečių. Beveik visos valstybinės organizacijos jau seniai naudojasi mobiliuoju ryšiu, pirkdamos šią paslaugą iš seniau į rinką atėjusių kompanijų. Informacijos slaptumas, asmeniniai ryšiai ir kitos priežastys gali paversti viešąjį pirkimą iš anksto suplanuotu susitarimu, palankiu tik vienam kandidatui.

„Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę
| |

„Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ investuoja į tinklo plėtrą ir ryšio kokybę, kad ir toliau galėtų teikti aukštos kokybės, konkurentams nenusileidžiančias paslaugas, tačiau daug patrauklesne kaina.
Bendrovė pradėjo savo veiklą Lietuvoje penkiais metais vėliau nei pagrindiniai konkurentai. Šiandien, greito ir efektyvaus darbo dėka, „Tele2“ gali pasigirti jau daugiau nei 96% Lietuvos teritorijos dengiančiu mobiliojo ryšio tinklu, kurį nuolat plečia ir tobulina. „Tele2“ sėkmingos veiklos priežastys pirmiausia yra tarptautinė patirtis 23 šalyse, centralizuotas sistemų valdymas, patikimų tiekėjų pasirinkimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, įmonė sėkmingai bendradarbiauja su „Siemens“ kompanija. Beje, „Siemens“ organizacinė struktūra panaši į bendrovės „Tele2“. Abiejų įmonių techniniai darbuotojai dirba pasiskirstę pagal veiklos sritis, o ne pagal valstybes ir teritorijas. Taip per ilgą laiką sukaupta patirtis leidžia nekartoti tų pačių klaidų plečiant veiklą kitose šalyse ir operatyviai diegti naujas technologijas.

| |

“TELE2” išankstinio apmokėjimo paslaugos “PILDYK” vartotojai kalbės pigiau

Telekomunikacijų bendrovė “Tele2” pradėjo akciją, kurios metu visi išankstinio apmokėjimo paslaugos “Pildyk” vartotojai “Tele2” tinkle nuo 22 val. iki 8 val. kalbės pavasariniu tarifu – 0,15 Lt per minutę. Akcija tęsis iki 2003 m. birželio 1 d. “Akciją rengiame reaguodami į rinkos pokyčius. “Tele2″ laikosi savo įsipareigojimų užtikrinti žemiausius mobiliojo ryšio paslaugų kainius Lietuvoje, todėl bendrovė visada pasiūlys geriausius tarifus keičiantis paslaugų kainoms rinkoje. Svarbiausia tai, kad tarifas akcijos metu galios visoje Lietuvoje, o ne kuriame nors viename šalies mieste”, – sakė “Tele2″komercijos direktorius Pranas Kuisys.

| |

Mobiliojo ryšio tinklų sujungimo tarifai gali didėti “Tele2” iniciatyva

Trečioji pagal dydį Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovė “Tele2” siekia beveik tris kartus padidinti mobiliųjų operatorių tinklų sujungimo tarifus, pirmadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”. Jei bendrovei pavyks įgyvendinti šį planą, mobiliojo ryšio bendrovių abonentams gali gerokai pabrangti skambučiai į kitus mobiliuosius tinklus. Pasak dienraščio, šiuo metu sujungimo tarifai už minutę šiuo metu siekia apie 0,36 lito piko metu ir 0,18 lito ne piko metu. Tokią sumą moka skambinančio abonento operatorius į skambutį atsiliepusio abonento operatoriai.