Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirmininkas Simonas Alperavičius stebisi Lietuvos valdžios nenoru bendradarbiauti su jo vadovaujama organizacija. Jis apgailestauja nebuvęs pakviestas kartu su prezidentu Valdu Adamkumi vykti į Izraelį.

“Pirmiausia, ten bus kalbama apie žydų bendruomenės reikalus, bet tie, kurie jai Lietuvoje atstovauja, nedalyvaus. Antra, mes (Lietuvos žydų bendruomenė – red.) geriau nei bet kas žinome tuos reikalus”, – savo poziciją LŽ vakar aiškino Alperavičius.

Jo teigimu, prezidentui Valdui Adamkui su aukštais Izraelio pareigūnais teks kalbėtis ne tik apie žydų turto restitucijos, Lietuvos pilietybės grąžinimo, holokausto problemas, bet ir apie pensijas buvusiems mūsų šalies piliečiams, emigravusiems į Izraelį.

Kita vertus, Alperavičius pripažįsta, kad nesikreipė į Prezidentūrą ir nesiprašė įtraukiamas į delegaciją. “Nemėgstu būti įkyrus, galbūt pati valdžia turėtų tokius dalykus suprasti. Jei man nepasiūlė, nemaniau esant reikalinga save piršti. Galbūt kai kurie kolegos dabar mane dėl to kaltina”, – teigė jis

Plačiau apie tai skaitykite “Lietuvos žiniose”

Views All Time
Views All Time
3375
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!