Danų laikraštis „Ekstra-bladet“ atliko didžiulį tyrimą tam, kad išsiaiškintų, kokie priešingos lyties atstovų bruožai labiausiai nervina vyrus ir moteris.

Laikraščio skaitytojai elektroniniu paštu rašė, kas labiausiai juos nervina priešingos lyties asmenų elgesyje. Vėliau iš šių pasiūlymų buvo sudarytas sąrašas ir paprašyta skaitytojų balsuoti už tai, kokie priešingos lyties atstovų bruožai, jų manymu, yra patys nepatraukliausi.

Pateikiame skaitytojų apklausos rezultatus.

Vyrus labiausiai erzinantys moterų bruožai:

Isteriškumas. Moterų polinkis kelti skandalus dėl niekų erzina 40 proc. apklaustų vyrų.

Polinkis reguliuoti vyrų gyvenimą. 12 proc. vyrų prisipažino negalintys pakęsti, kai moterys bando nurodinėti, kada ir kiek laiko jie gali skirti alaus išgėrimui, sporto varžybų stebėjimui, drybsojimui prie televizoriaus arba susitikimams su draugais.

Vonioje keliama netvarka. 11 proc. vyrų pyksta, kai moterys naudoja jų vonios spintelėje rastus vatos tamponus arba kai išsimaudžiusios palieka savo plaukus ant vandens nutekėjimo angos grotelių.

Plepumas. Tai, kad moterys mėgsta plepėti kada nereikia, pavyzdžiui, sekso ar įdomaus filmo metu, erzina 8 proc. vyrų.

Apsikrovimas daiktais. 7 procentus vyrų nervina, kai namuose pilna, jų manymu, ne itin reikalingų daiktų, pavyzdžiui, papuošalų, batų, kosmetikos ar vazelių.

Per didelis plaukuotumas. Plaukais apžėlusi moters apatinė kūno dalis, panosė arba rankos nepatinka 6 proc. vyrų.

Kūno puošyba. 6 proc. vyrų negali pakęsti į įvairias kūno vietas įsivėrusių auskarus, tatuiruotų ir nesėkmingai pasidariusių plastines operacijas moterų.

Apsipirkinėjimas. 3 proc. vyrų nepatinka, kai dailiosios lyties atstovės, eidamos „siaubti“ parduotuvių, kartu tempiasi ir juos, nes tai, moterų manymu, puiki pramoga.

Plepėjimas telefonu. Per dažnas ir per ilgas moterų plepėjimas telefonu erzina 3 proc. vyrų.

Nemokėjimas elgtis su technika. Prastai vairuojančios automobilį ir nesugebančios suprasti, kaip veikia vaizdo grotuvas, moterys taip pat nervina vyrus.

Moteris labiausiai erzinantys vyrų bruožai:

Neišsiauklėjimas. Viešoje vietoje gadinantys orą, raugėjantys ir laidantys nešvankius juokelius vyrai erzina 21 proc. moterų.

Kūno higienos nepaisymas. 16 proc. moterų negali pakęsti vyrų, kurių nagai per ilgi, bamba ir ausys nešvarios, o nuo viso kūno trenkia prakaitu.

Nepašalinti plaukai. Plaukuotos vyrų ausys, nosiaskylės, nugara ir kojos erzina 13 proc. moterų.

Atvirumo vengimas. Vyrai, nenorintys atvirai kalbėtis apie jausmus arba demonstruoti meilę, nepatinka 10 proc. moterų.

Išdidumas. Ne vietoje pasireiškęs išdidumas, pavyzdžiui, kai vyrai pasiklydę vengia klausti kelio arba suklydę pripažinti savo klaidas, nervina 9 proc. moterų.

Nemokėjimas tinkamai apsirengti. 8 proc. moterų nepatinka, kai vyrai nepaiso mados vėjų ir, pavyzdžiui, dėvi gerokai panešiotas trumpikes arba į sandalus kiša kojinėmis apautas kojas.

Netvarka. Vengimas išplauti indus ar sutvarkyti savo pačių paliktą netvarką varo iš proto 8 proc. moterų.

Skalbimo ignoravimas. 6 proc. moterų negali pakęsti vyrų, kurie visur išmėto savo nešvarius drabužius.

Netinkamas elgesys tualete. Nenuleidžiantys klozeto dangčio, besišlapinantys į rankoms plauti skirtą kriauklę ir nenaudojantys tualetinio šepečio vyrai nepatinka 6 proc. moterų.

Nosies krapštymas. Nevengiantys prie kitų krapštyti nosį ir visur mėtyti tai, ką iškrapšto, erzina 4 proc. moterų.

Views All Time
Views All Time
1396
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!