Vis dažniau romantiką sutinkame tik filmuose, o ir pats žodis tampa banalumo sinonimu. Merginos skundžiasi neromantiškais vaikinais, o vaikinai – romantikos ištroškusiomis merginomis. Tačiau pamirškime visus romantikos stereotipus. Juk jei kas rytą vaikinas neatneša rožės ir puodelio kavos, o lietui lyjant, nešokinėjate per balas, dar nereiškia, kad romantika jums svetima.

Kokybė – nebūtinai kiekybė.

Pripažinkim, net gėlės kiekvieną dieną gali tapti rutinos dalimi. O pagalvokite, jei vaikinas jus nustebins vieną kartą, bet taip, jog to karto nepamiršite visą gyvenimą? Štai studentas Domas nevadina savęs romantiku, bet nustebinti, sako, mokąs. Tinkama nuotaika, vakarienė televizijos bokšte, daug gėlių, šampano ir romantiškas vakaras jo namuose. Domo draugė dažnai šią staigmeną prisimena ir nekantriai laukia, kada jis vėl ką nors sugalvos.

Nieko nėra amžino.

Kasdienybė, kupina romantikos, laikui bėgant gali pabosti ne tik merginom, bet ir vaikinam. Blogiausia tai, jog išsisėmus vaikino fantazijai, jo romantiškos idėjos gali užmigti ilgam žiemos miegui. Kad taip nenutiktų, merginos turėtų nepamiršti, kad jos irgi turi būti romantiškos. Juk ne veltui sakoma – „kaip šauksi – taip ir atsilieps”. Dažniau nustebinkit vaikiną pačios savo romantiškomis mintimis ir tai suveiks kaip paskatinimas vaikinui nesnausti, o gal tiesiog bus įkvėpimas naujiems „žygdarbiams” (jūsų labui).

Riterių laikai seniai praėjo. Tik ar verta liūdėti?

Aš turiu omeny ne tik antisanitarines viduramžių sąlygas, bet ir riterių kovas dėl savo moters, savo širdies damos. Romantiškais poelgiais jie tarsi papirkdavo moterį, tik kodėl niekas neklausia, ar ilgai tokia „meilė” trukdavo? Romantika – lyg lengvas triukas sužavėti damą. Gal ir gerai, kad šiandien tu pati gali atsirinkti, kur tikroji romantika, o kur – tik „makaronų kabinimas”. Deja, viduramžiais moterys buvo kur kas naivesnės. Negana to, kam ta romantika, jei damos mylimas riteris pralaimi kovą ir ji atitenka kitam?

Ar iš tikrųjų dovanoti rožes – banalu?

Na, iš pirmo žvilgsnio – taip. Vaikinai, duokit laisvę fantazijai! Vis dėlto, visos merginos sutiks, jog gėlės džiugina, bet svarbiausia – gestai, veiksmai, žodžiai ir nuotaika. Merginų nuojauta niekada neapgauna: ar šiandien ji jau trečia, sulaukusi nuo šio vaikino gėlių, ar jis be proto ją įsimylėjęs. Ir ne tik gėles, bet ir visą savo dėmesį skirs tik jai.

Kaip žinia, pasitaiko gyvenime visokių vaikinų. Romantiškuosius reikia mylėti už šią jų savybę, bet romantiką ignoruojančius – dar labiau. Juk būtent ne už vaikinų tobulumą, o už jų ydas mes juos ir mylime.

Views All Time
Views All Time
1178
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!