Pradėjau skaityti: 2009-09-23
Baigau skaityti: 2009-10-08

Knyga išleista 1936-ųjų metų pabaigoje ir nuo to laiko parduota daugiau kaip 15 milijonų kopijų ir išversta į daugelį pasaulio kalbų.

Buvo atliktas tyrimas parodęs, kad daugumai žmonių aktualu išmokti sėkmingai bendrauti su kitais. Bet nebuvo paprastos ir aiškios medžiagos mokymuisi. Ši knyga šią spragą užpildė.

„Kaip susirasti draugų ir daryti žmonėms įtaką” suskirstyta į keturis skyrius. Kiekviename skyriuje yra principai. Galima juos vadinti patarimais kaip pagerinti bendravimą su aplinkiniais. Trys, keturios istorijos kiekvieno principo dalyje parodo, kaip ir kokioje situacijoje jis tinka.

Knyga išleista prieš 72 metus ir gali manyti, jog neatitiks šių dienų realijų. Skaitant pamatai knygos ilgaamžiškumą. Bendravimo principai nesikeičia. Tie patarimai parašyti 1936-ais metais puikiausiai pritaikomi ir dabar. Tiesiog reikia pabandyti. Ir jei bent dešimt kartų iš šimto pavyks pasiekti norimą rezultatą, tai jau pasiekimas! O tobulėjimui ribų nėra.

Knyga verta vietos namuose ant lentynos ar staliuko. Naudinga kartas nuo karto praversti ir prisiminti užrašytas mintis. Turbūt visus principus gražiai susirašysiu ir pasikabinsiu ant sienos.

Į kolegos klausimą kaip vertinu šią knygą galėčiau atsakyti: Vieną kartą perskaityti būtina visiems, kurie nori daugiau sužinoti apie tarpusavio bendravimą ir tobulėti. Kita vertus man asmeniškai pasirodė ryški amerikietišką kultūra: tik ten (buvo?) galima šiuos principus sėkmingai taikyti. Skeptiškai vertinu tokį naudingumą mūsų šalyje. Daugelis pavyzdžių buvo iš verslo srities.

Visgi suradau nemažai paminėtų dalykų, kuriuos darome kasdien bendraudami. Tad ši knyga tik praplečia mūsų bendravimo arsenalą.

Views All Time
Views All Time
2804
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!