Romantiška išvyka gali atgaivinti pasenusių santykių kraujotaką ir sustiprinti naujos draugystės užuomazgas, tačiau iš kitos pusės ji taip pat gali viską sugriauti. Todėl šio reikalo planavimui reikia daug pastangų ir entuziazmo. AskMen.com supažindins jus su visa informacija, kurios jums prireiks planuojant romantišką išvyką.

Nustatykite išvykos biudžetą

Tiek laiko, tiek pinigų atžvilgiu. Išsiaiškinkite, kiek ir kada jūs abu galite skirti tam laiko. Jeigu esate labai užsiėmę žmonės, nebūtina dviems savaitėms iškeliauti į egzotišką salą – net savaitgalio išvyka į vietinį kurortą padės jums atsipalaiduoti ir sutvirtinti santykius. Jeigu turite daugiau laiko, bet nepakankamai pinigų apsistoti prabangiame viešbutyje, visada galite susirasti jaukią „Bed & Breakfast” nakvynę mažame užsienio šalies miestelyje.

Pasirinkite ypatingą vietą

Jei jūsų biudžetas ribotas, užuot apsistoję pigiame viešbutyje, geriau rinkitės „Bed & Breakfast” nakvynę. Čia bus jaukiau ir romantiškiau, o naktį nereikės klausytis už sienos kikenančių pakeleivių. Nepamirškite atsižvelgti į kelionės laiką: jei keliausite aštuonias valandas mašina, jūs ne tik atvyksite labai suirzę, bet ir prarasite brangaus laiko.

Rinkitės vietą, kuri bus reikšminga jums abiem. Gal ji visada norėjo aplankyti tropikus, gal jūs kartu norėjote išmokti nardyti. Nusprendę, kur apsistosite, iš anksto sužinokite apie vietinius restoranus ir atrakcijas.

Apgalvokite mielas smulkmenas

Jos pavers jūsų kelionę tikrai ypatinga, o jūsų mergina viską pastebės ir įvertins. Į lagaminus įmeskite buteliuką masažinio aliejaus – su jais sukursite romantišką atmosferą. Restoranuose paprašykite geriausio staliuko, sužinokite, kurie pasivaikščiojimo takai yra vaizdingiausi. Stenkitės įtraukti reikšmingas jūsų praeities detales. Pavyzdžiui, užsisakykite butelį to paties vyno, kurį gėrėte per pirmąjį pasimatymą, arba pasiimkite albumą, kurioje yra „jūsų” daina.

Būkite lankstūs

Romantiškai išvykai planas yra būtinas, bet taip pat turite palikti erdvės spontaniškumui. Taip būsite pasiruošę, jei nepavyktų planų įgyvendinti. Jei kažkas nepavyks, neverta susigadinti visos kelionės dėl blogos nuotaikos.

Nebijokite klišių – juk čia romantiška išvyka

Gal romantika nėra jūsų prioritetas, tačiau mergina tikrai įvertins jūsų pastangas. Kadangi jūs ištrūksite į pasaulį, kuriame nieko nepažinosite, galite būti tikri, kad jūsų partnerė dėl meilių sapaliojimų nesusigės. Galbūt romantiškos klišės yra banalios, tačiau jos nėra klišės be pagrindo. Savo tikslą pasieksite net jei ji pradės juoktis, kai sudainuosite jai serenadą. Jūs ją pralinksminote, o tai ir yra romantikos esmė.

Views All Time
Views All Time
2443
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!