Patys esame patyrę, kad gerą nuotaiką suteikia mūsų pačių, artimųjų, mūsų šalies laimėjimai.

Neseniai įvykęs “Eurovizijos” konkursas parodė, kaip sukuriama gera nuotaika. Tam reikia ryžto, pasitikėjimo savo jėgomis, nuoširdaus darbo, tikėjimo pergale. Tas savybes turėjo Lietuvos vyrai, dalyvavę “Eurovizijos” konkurse. Jie ne tik pateko į konkurso finalą, bet ir laimėjo šeštą vietą.

Šie vyrai išgarsino Lietuvą pasaulyje ir atnešė savo šalies žmonėms gerą nuotaiką. Jie “Eurovizijos” scenoj sukurė linksmą, šventišką nuotaiką, pateikė žiūrovams netikėtumų.

Daugiau apie “Eurovizijos” konkursą sužinojau per televiziją “Forumo” laidoje. Joje pamačiau linksmus, nuoširdžiai bendraujančius konkurso dalyvius. Jie juokaudami pasakojo apie konkursą ir džiaugėsi pergale. Supratau, kad šis konkursas skiriasi nuo kitų tuo, kad jame kuriama šventiška, linksma aplinka, gera nuotaika, labai vertinamos naujovės, turinčios netikėtumo bei humoro elementų.

Šį konkursą Europos gyventojai vertina kaip pramogą, sukuriančią šventišką, nerūpestingą nuotaiką. Žmonės nori atsipalaiduoti nuo nuolatinės įtampos, kurią sukelia kasdieninis skubėjimas, informacijos gausa, gyvenimo problemos. Atsipalaiduoti padeda pramogų pasaulis.

Tačiau dėl laiko stokos mes mažai pramogaujame. Dėl to blogėja nuotaika, o vėliau ir sveikata.

Kad būtume sveiki, veiklūs, turime rasti laiko sau pramogauti, atsipalaiduoti nuo kasdieninės įtampos. Atsipalaiduoti galima ne tik pramogų pasaulyje, bet ir būnant gamtoje, sportuojant, medituojant. Tai padės tapti sveikesniems, sėkmingiau spręsti gyvenimo problemas.

Kurkime gerą nuotaiką sau ir dalinkimės ja su kitais.

Views All Time
Views All Time
1528
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!