Ar pastebėjote, kad kuo labiau niaukiasi dangus, tuo labiau niaukiasi ir mūsų nuotaika? Tai yra visiškai natūralus dalykas. Saulė ir šiluma labai įtakoja mūsų nuotaiką ir jausmus. Susitaikyti su tuo, kad saulė pasislėps pusei metų (mūsų šalelėj taip jau būna), ne taip ir lengva. Svarbiausia nepasiduoti rudeninei apatijai ir liūdesiui. Aišku, prieš vėją nepapūsi, todėl geriausia susidraugauti su rudeniu. Kaip tai padaryti?

Pirmas žingsnis.  Pirmiausia, apsidairykite ! Gamta nebūna gražesnė nei rudenį. Jei gyvenate mieste, važiuokite pasivaikščioti į gamtą. Tik susilieję su gamta, pajusite kokia ji ypatinga.

Antras žingsnis. Pasisemkite šilumos. Kadangi orai šalti ir drėgni, šilumos trūkumą stenkitės kompensuoti kitais būdais. Pasimėgaukite karšta vonia, ji sušildys ne tik kūną, bet ir mintis. Su artimiausiais draugais išsinuomokite pirtį, tai tikrai pakels jūsų nuotaiką ir sušildys. Dar vienas būdas susišildyti-nusipirkti skaniai kvepiančios arbatos. Nieko nėra smagiau kaip pliaupiant lietui su artimu žmogumi išgerti karšto vyno taurę.

Trečias žingsnis. Pralinksminkite rudenį. Moterys gali nusipirkti linksmus botus, spalvingą šaliką, lietsargį ar megztinį-tai kas niūrią dieną paverstų bent kiek skaidresne. Nepamirškite ir vyrukų, jei turite tokių „antgamtinių“ galių kaip mezgimas, palepinkite savo draugą ar vyrą stilingu ir jaukiu megztiniu ar šaliku.

Ketvirtas žingsnis. Dažniau bendraukite. Kad ir kaip apimtų liūdesys-neužsisklęskite. Jeigu jaučiate, kad liūdna pakalbėkite su draugu ar artimu. Šaltuoju metų laiku labai svarbu nepasiduoti neigiamoms emocijoms.

Penktas žingsnis. Sportuokite. Ruduo ir žiema-puikus metų laikas tobulinti savo kūną. Užsibrėžkite tikslą iki vasaros patobulinti kūno formas ir sveikatą. Jei laikysitės pažado sau, nepajusite kaip ateis pavasaris, o jūs galėsite džiaugtis gražesne figūra. Be to, sportas kelia nuotaiką, ypač kai pradeda ryškėti jūsų triūso rezultatai.

Šeštas žingsnis. Pabandykite įžvelgti kitų pliusų. Juk ne už kalnų Kalėdos, Nauji metai, galų gale artėja Eurolyga. Šventės ir ktokie malonumai kelia nuotaiką visiems.

Views All Time
Views All Time
1237
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!