Šiandieninėje visuomenėje mūsų dėmesį dažnai atkreipia blankūs „princo ir pelenės“ pasakos prisiminimai. Juos skatina bei ugdo, vis dažniau televizijoje bei žiniasklaidoje pasirodę luomo antonimai. „gražuolė jauna pelenė ir senas turtingas princas ant odinės Porsche sėdynės…“.

Vis dažniau išgirstame replikas bei spėliones, klausimus – kodėl? Populiariausias spėjimas tikriausiai yra tas, kad viskas dėl pinigų. Bet šiame straipsnyje norėčiau paneigti šią populiarią statistiką, pasikliaudama mums visiems labai gerai žinomais pavyzdžiais ir faktais.

Esu sutikusi  ne viena pora už save vyresnių vaikinų, vyrų… ir visgi galiu teigti, kad amžius – ne rodiklis. Viskas priklauso ne nuo skaičių, o nuo intelekto. Poroje yra svarbu tarpusavio supratimas, požiūris ir faktas tas, kad porų, su dideliu amžiaus skirtumu yra labai daug, tačiau pabrėžiamos yra būtent tos poros, iš kurių vieno pajamos yra didesnės. Ir nors pinigai yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis – tai vistiek silpniau už meilę. Nė viena jauna, normali moteris neaukotų jaunystės, nes jaustųsi nepatogiai, o ir tam tikri rodikliai, kuriuos mes matome, tarkim televizijoje, byloja mums apie žmogaus moralinį ir netgi dvasinį intelektą.

Vyrų tipai

„Jei net ir labiausiai atsidavusi ir dievinanti savo partnerį moteris kenčia dėl kai kurių jo keistenybių ir įpročių, tai liudija, kad jai užverti vartai į jo sielos gelmes” – rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Ir be jokios abejonės tai tikra tiesa. Vyrų tipai yra labai skirtingi, kaip ir moterys – ne avių banda, tad prilyginti tokią kategorišką frazę, kad viskas dėl pinigų – kvaila.

Štai anksčiau minėto puslapio redaktoriai akcentuoja šešis vyrų tipus, pagal jų charakterio bruožus, kas mums ir liudija apie porų, su dideliu amžiaus skirtumu, santuoką arba kodėl „tokie patrauklūs“ vyrai yra vieniši:

1. Vienišiaus tipas

Jam priimtinoje aplinkoje toks vyras tiesiog pražysta, jaučiasi ramus. Tačiau jis labai mėgsta būti ir vienumoje. Tai gali tęstis mėnesius.

Šio tipo vyrai neretai būna mieli, draugiški, švelnūs, tačiau jie jaučiasi patogiai tik tada, jei daug laiko praleidžia vienatvėje. Todėl moterys neturėtų vengti jų draugystės ir nederėtų išsigąsti, jei netikėtai šio tipo vyras trumpam atitolsta ar atšąla.

2. Pikto vyro tipas

Šio tipo vyrai nuolat ant kažko pyksta, nesvarbu, ar tai būtų tėvai, draugai, kaimynai, kolegos darbe, ar artima draugė. Dažnai jie būna viskuo nepatenkinti ir gana grubūs. Jie nesiskaito su kitų nuomone, net būna agresyviai nusiteikę kito žmogaus atžvilgiu.

Kai atsiranda bėdų ir problemų, visada būna kaltas kas tik nori, tik ne jie. Į moterį žiūri nepatikliai ir kritikuoja ją dėl mažiausių trūkumų. Be to, tokio tipo vyrams visos moterys – egoistės, pikčiurnos ir nieko nesugebančios. Todėl su šio tipo vyru gali būti nebent lanksti, rami, švelni, atsidavusi ir mylinti moteris.

3. Optimisto tipas

Darbe jie nepakeičiami darbuotojai: juos vertina kolegos, gerbia vadovybė ir verslo partneriai. Šio tipo vyrai visko gyvenime pasiekia patys. Jie – padorūs, sąžiningi, patikimi, tačiau jų išvaizda galėtų būti ir geresnė. Dalykinis kostiumas seniai nebemadingas. Ne gana to, kostiumas atrodo taip, tarsi vyras su juo būtų ir miegojęs, ir valgęs, ir apskritai nenusivilkęs dešimt metų. Nepaisant to, šio tipo vyrai labai paslankūs ir lengvai bei greitai prisitaiko prie kitų. Tai – vienas iš geriausių moters pasirinktinų vyro tipų, nors jie ilgai galvoja prieš kurdami šeimą.

4. Romantiko tipas

Тokie vyrai labai lengvai ir greitai įsimyli, kartais per akimirką ir tai dažniausiai būna meilė iš pirmo žvilgsnio. Pabendravusi su tokiu vyru kelias dienas, moteris pradeda labiau vertinti save: laiko save protingesne, dailesne ir gražesne.

Tačiau amžinasis romantikas – tai ir trumpų distancijų bėgikas. Kitaip tariant, jis ilgai neišbūna su viena moterimi, todėl greitai, perdegus susižavėjimui ir aistrai, ima žvalgytis į kitas. Šio tipo vyrai labiau tinka moterims, neseniai išgyvenusioms asmeninę dramą arba kuri yra tiesiog prastos nuotaikos ir nori paprasčiausiai išsikalbėti.

5. Atsakingo vyro tipas

Akivaizdu, kad šio tipo vyrai iš karto prisiima bet kokią atsakomybę: ir dėl mylimos moters, savo ir jos draugų, artimųjų ir net visai mažai pažįstamų žmonių. Todėl jis stengiasi jiems patarti, padėti išeiti iš sunkios situacijos.

Šio tipo vyrų pilna visur: nesibaigiančiuose susitikimuose su draugais, triukšminguose vakarėliuose. Atsakingi vyrai labai atsakingai žvelgia ir į savo išvaizdą, figūros pokyčius, todėl stengiasi sveikai gyventi. Jiems atsakomybė neatsiejama nuo fizinės stiprybės.

6. Vyro-aukos tipas

Šio tipo vyrai sugeba ne tik greitai atkreipti į save bet kurios moters dėmesį, bet ir sužavėti jas iš pirmo žvilgsnio. Tik po kiek laiko, kai moteris plačiau praveria akis, ji pamato, jog tam vyrui reikia pagalbos ir jis atrodo apgailėtinai.

Jis amžinai jaučiasi, nuskriaustas, apgautas, nesuprastas. Paradoksalu, bet jis pakankamai gerai jaučiasi aukos kailyje, tačiau tikrai nėra patikimas. O tai reiškia, kad neverta su juo užmegzti rimtų ir ilgalaikių santykių.”

Skirtingas amžius

Amerikos psichologų ir seksologų nuomone, vedybos būna laimingos tuomet, kai sutuoktinius skiria šešerių metų amžiaus skirtumas. Bet dėl to galėtų pasiginčyti daugybė garsenybių. Jei tikėtume jų žodžiais, vedybos su 20-čia ir daugiau metų jaunesne partnere atnešė jiems laimę, ramybę ir darnų gyvenimą.

Pavyzdžiui, Woody Alleną ir jo žmoną skiria gana didelis amžiaus skirtumas, tačiau poros gyvenimas, panašu, kad susiklostęs puikiau, negu daugumos paprastų, eilinių porų.

Garsios poros

Šiandien nėra žmogaus žemėje, kuris nežinotų kas yra Robyn Rihanna Fenty. Jos ir garsaus dizainerio G. Armani draugystė mums tik patvirtina šį faktą. Žurnale “ŽMONĖS” neseniai skaičiau, kad jie – geriausi draugai. Čia amžiaus skirtumas toli gražu ne toks mažas, kaip jų finansinė padėtis. Tačiau tai – ne rodiklis.

Įdomu, kas tiksliai čia tarpininkauja: smalsumas ar žurnalistų ilgi liežuviai? Nesvarbu kalbos ir apkalbos. Žmogaus moralinė vertė nepinga dėl kitų žmonių liežuvių plakimo.

Dvasinis gyvenimas

Dvasinis ir moralinis gyvenimas yra pagrindinis rodiklis kasdieninei buičiai. Tačiau kas gi ten dedasi viduje, kad esant tokiam skirtumui – vienas be kito negali?

Krikščioniškoji teologija teigia, kad meilei amžius yra nesvarbus, kadangi iš esmės visa žmonija – broliai ir seserys, o artimą reikia mylėti. Kuo labiau – tuo geriau.

Mitai

Dažnai sakoma, kad vyrai myli gražias ir jaunas merginas, o merginos – jų pinigines, tačiau ar tai – mitas, ar  tiesa?

„Kai vyresnis vyras įsimyli jauną moterį, jam iškart priskiriamas gašlumas, kitų akyse jis tampa senu pleibojumi. Jauna moteris, nusižiūrėjusi pagyvenusį vyriškį, kitų žmonių įsitikinimu „taikosi tik į jo pinigus“. Aplinkos reakcija į vyresnės moters ir jauno vyro santykius ir komentarai būna ypač negailestingi. Jaunas vyras akivaizdžiai turįs „pienburnio, kuriam reikia mamytės“ kompleksą, o vyresnė moteris begėdiškai naudojasi erotiniais jauno partnerio privalumais.” – rašo Alfa.lt . Tačiau faktai liudija, kad lemia visai ne amžius – o širdis.

Žmonės – minutės

Išvada, manau, labai aiški: žmonės skirtingi, kaip minutės – kiekvienas vis kitokį gyvenimą, ir laiką išgyvena. Ir nei pinigai, ne kiti rodikliai negali įtakoti to, kas neišvengiama – meilės.

Views All Time
Views All Time
69871
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!